Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes lenne kosaras melltart...

Érdemes lenne kosaras melltartót hordanom? 12/L SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Eddig sport melltartót hordtam.

mellnél 74cm

mell alatt 69cm



2012. júl. 29. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te ilyen fiatalon hordasz melltartot?????????????????????????????????????????????????????????????
2012. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*topot hordtam
2012. júl. 29. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
én 13 éves korom óta hordom,hát nemtom.de én nem hordok olyat amibe szivacs vagy feszesítővan
2012. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kortól függ, hanem mellmérettől...


Egyébkánt még A-s melled sincs, úgyhogy nem. Hordjál toppot.

2012. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Max ha ki akarod tömni zoknival.

Amúgy is felesleges, még szinte semmi tartanivaló nincs rajtad. Egy darabig még bőven elég lesz a top, nyugi, semmiről nem vagy még lemaradva. :)

2012. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kortól függ. Hanem a mellméretedtől. De azt te döntöd el (nem mi a gyakorikérdések.hu-n két számadatból), hogy hogy viseled a saját melleid. Hogyan kényelmesebb? Nekem is ekkora melleim vannak (én 20 éves vagyok, de naugye, nem számít a kor), nagyjából - és ezek pl. egyáltalán nem nagyok.

Ha sportolsz, mindig jól jön a sportmelltartó (én is szoktam viselni, de kizárólag ekkor, mert nem tesz jót az állandó viselés).

Én máskülönben hétköznapi trikót hordok, néha-néha topot. Nem lóg, nem lötyög, jobb is így. Úgysem kell semmit megtámasztani.

2012. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre még nem kell melltartót hordani.

Mondjuk ha alul 70 leszel és a melleden 80, akkor érdemes egy A kosaras melltartót beszerezni, de abból sem kell kosarast, jó még a sportmelltartó, én is 15 éves koromig azt hordtam, pedig 75B-s voltam, vagyis alul 75, felül86-87cm.

2012. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 73/79.. 15/L
2012. szept. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!