Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és az összes...

13 éves vagyok és az összes korombelinél kisebbek a melleim. Ha szivacsos melltartót kordok akkor az összes lány rajtam röhög mert azt mondják :"Te tömöd magad. " De muszáj szivacsosat hordanom mert még csak AA kosaras kell. Ti mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 10:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
Szerintem 13 évesen ne foglalkozz vele még ugy is nöni fog... ha meg kicsi a melled ne hordj melltartot anélkül sokkal kényelmesebb :) Ha meg piszkálnak akkor te is piszkáld öket valamivel hiszen még a legjobb csajban is lehet hibát találni vagy esztétikailag vagy szellemileg :) Biztos te is vagy valamiben sokkal jobb mint ök. De .. van egy trükk ha mindenáron nagyobb melltartot akarsz hordani akkor vegyél nagyon méretü merev melltartott és szabd meg a pántját.
2010. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
De ha esetleg az utobbiban kellene tipp hogy hogyan kell akkor dobj egy e-mailt és leirom részletesebben :)
2010. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

És mit érdekel az téged? Szerintem nagyon nem kéne még melltartót hordanod. Felesleges darab, meg a mellizmoknak sem tesz jót. Sajnos én nem mindig tehetem meg h ne hordjak. ÉLvedz a szabadságát :)


20/l

2010. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
13 évesen ez nekem is komoly problémát okozott. Ma 35 vagyok, harmadik gyereket várom, és gyönyörű feszes, nem lógó melleim vannak. Minden korom beli irígy rá.. Fel a fejjel. Ha valaki megszeret, olyannak fog megszeretni amilyen vagy, és nem fogja érdekelni, hogy nincsenek szódásszifon méretű melleid.
2010. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amikor én 13 éves voltam, ugyanez volt a problémám. Mindig aztéreztem, hogy a többieknek nagyobb a mellük, őkk többet érnek, mint én. De mostanra rájöttem, ez nem így van. Ha megfogadod a tanácsomat, tuti sikeres leszel. Észrevettem, hogy az egyik osztálytársam, aki vékony alkatú még 13 évesek voltunk, amikor sose hordott melltartót, csak rendes toppot, nem is érdekelte, hogy kinek mekkora a melle. És nagyon sokat tanult, kitűnő volt. Nem sokan foglalkoztak vele. Aztán most új suli lett, megint az osztálytársam
2010. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

És láám. most is kitűnő lett, a mellei szépen lassan megnőttek, minden fiú él-hal érte. Most pedig egy gyönyörű lány lett belőle szép cicikkel és jó alakkal. Szóval fogadd meg a tanácsom és kövesd ezt a példát. Koncentrálj minden erőddel a tanulásra és majd észreveszed 1-2 év múlva, hogy milyen szép lettél. De ha mégse szeretnél annyira lemaradni, hordj push uposat nyugodtan és mondd meg az osztálytársaidnak, hogyha emiatt kicikiznek, hogy ez a saját magánügyed, hogy mit veszel fel a pólóid alá és mondd meg nekik, hogy nevetségeas, hogy ilyen fejletlenek, hogy még mindig csak ezen lovagolnak! ;)

15/L

2010. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen én is így voltam. Most 34 vagyok, és 90 c-s melltartót hordok. Tudom sovány vigasz, de még fog nőni.

Emlékszem nekem is volt egy osztálytársnőm, hatalmas mellekkel, az összes fiú bele volt szerelmes. Nagyon irigykedtem. De már akkor azt mondta az anyukám, hogy majd nézzem meg azt a lányt 30 évesen 2 gyerek után. Na, ja, most a melleivel söpröget. Neked tovább lesz szép alakod, mint annak, aki már most nagymellű.

2010. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
na, mennyit nőtt? :D
2013. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13 vagyok, 75A-s a méretem, és csak akkor veszek fel így is ha nagyon muszáj...örülj neki, hogy nem kell azzal küszködnöd, a szivacs meg tényleg cink, inkább felejtsd el. ;)
2013. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj én 14 vagyok és mások szerint elég helyes. Van azt osztájba egy elég szexy lány nagy mellekkel. Tetszet sokáig de aztán megmondták a többiek hogy push up és onnantól valahogy elveszett a varázsa. Tényleg nem lehetett észrevenni( jó nem vagyok egy eszes gyerek de akkor is tök élethű volt) Most egy olyan lányba vagyok szerelmes akinek nincs nagy melle de szép formás. DE NEM SZÉGYENLI!És igy is kell legyél büszke arra amid van:D
2014. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!