Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes lenne már melltartót...

Érdemes lenne már melltartót hordanom? 13/L

Figyelt kérdés
Megnéztem a méretezést, és az alapján 75/A. Az osztályból néhányan már hordanak. Olyanra gondoltam, amiben nincs merevítő, és ilyen vékony szivacs szerűség maga a melltartó. Mit gondoltok?
2011. jún. 12. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jobban érzed magad.Én ennyi idősen sportmelltartót hordtam,mert kényelmes volt és helyén tartotta az icipici melleimet :D
2011. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Burny bácsi ***** válasza:
52%
Benne van a nevében. MELLtartó. Problem?
2011. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is akkora van és hordok,csak egy évvel idősebb vagyok :)

Ha nem akarsz hordani, akkor hordj sportmelltartót

2011. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Burny bácsi: Köszönöm szépen, nem kértem lealacsonyító megjegyzést. Ha szerinted még nem kéne hordanom, akkor azt nyugodtan ki lehet fejezni úgy, hogy azt senki, semmilyen mértékben ne tartsa gorombának. A többieknek pedig köszönöm.
2011. jún. 12. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szivacsosat csak akkor hordj ha tökéletesen simul a melledhez mert nincs annál elborzaztóbb ha a melltartó és az mell között lyuk van. :)


14L

2011. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Pláne, ha kivágott felső, és órán véletlen oldalranézek és mélyen belátok az ürességbe...:D
2011. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem hordjál, ha te úgy jobban érzed magad... nekem már minden osztálytársam hord, így én is. elég gáznak éreztem, amikor csak én nem hordtam.
2011. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
énis ennyi vagyok és az én osztályomban már azok is hordanak akik laposak mint a léc, úgyhogy miért ne, ha ráadásul még melled is van?:D
2011. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hordj.

Én 11-12évesen sport melltartót

13évesen sima melltartót hordtam:)

Szóval én 2-3éve hordok melltartót a cicijeim szépek,gömbölyűek és feszesek:) Ugyanakkor van egy osztálytársam akinek a mellei lassan már a térénél lógnak mivel nem hordott melltartót(elég nagy cicjei voltak és mégsem hordott) és most már késő!Ha nem akarsz lógó ciciket akkor szerintem kezdj el melltartót hordani!:)

14L

2011. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 11-12 évesen kezdtem el hordani olyan melltartót, amiben nem volt merevítő, csak melltartó fazonja volt és kicsi szivacs volt benne. Emlékszem tesi előtt egy csomó lány nézte, hogy milyen szép melltartóm van, milyen szépen tartja a mellemet, kérdezték hol vettem (kínaiba). Aztán 13 évesen kaptam egy rendes melltartót, amibe volt már merevítő és egy kis szivacs. Alkalmi melltartónak vettük, pl. ünneplő alá, családi esemény stb. Aztán szép lassan elhordtam a mindennapokban, mert sokkal jobban éreztem magam benne, mint a másikban. Szóval 13 éves korom óta hordok melltartót. Akkor volt 70/A-s a mellem, most 75/B kb.:))

16/L

2011. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!