Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép? Most...

Hogyan legyek szép? Most ronda vagyok! 16/L

Figyelt kérdés

Még van egy hónap a suliig, és még mindig ugyanolyan ronda vagyok, mint amikor vége lett a sulinak. Szeretnék ez alatt az egy hónap alatt kicsit megváltozni.

A hajam olyan tipikus semmilyen színű, a barna és a szőke keveréke, ilyen: [link] A mellemig ér, egyenes, és frufrum is van, amit már növesztek, most az államig ér, és nincs semmilyen formája, mindig csak lelapul... A szemeim szürkéskékek és nagyok, és nagyon hülyén nézek ki, mert a szám is nagy, és úgy nézek ki, mint egy csirke!! A bőrszínem rózsaszínes, szépen le tudok barnulni, de nem szeretek napozni, viszont szeretnék kreolos bőrt? Önbarnítóval ezt el lehet érni? Milyet ajánlotok? Ja és 170 cm és 70 kg vagyok. És 80/B-s melltartót hordok.


2012. júl. 29. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Ezek miatt egyáltalán nem gondolnám, hogy ronda lennél, küldesz egy képet magadról?
2012. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát amit én itt kiszűrök, hogy mivel van problémád a hajad színe, ami ha olyan mint a képen ez egy természetes és szép árnyalat, amivel nincs baj, pont azért mert természetes. Hogy vékonyszálú? Nekem ebben nincs tapasztalatom mert elég dús a hajam, de vannak ezek a dúsító samponok, hajtő emelő szerek....és talán a göndörítés is jót tenne neked. enyhe hullámok nagyon szépek és feldobják a frizurát, én is szeretnék, de az én hajam elég súlyos és nem marad benne mert lehúzza magát. de neked lehet jó lenne. Akkor az bőr színed. A barnító krémet nem ajánlom és egyszer használtam és sárgás lettem és foltos. Szeresd meg a napozást, mert a szőkés hajhoz és a kék szemhez egy kis szín jól áll, a kreol bőr annyira nem, tehát ha nem akarod befesteni a hajad sötétebbre nem ajánlom. Ha végképp nem győztelek meg a napozás jó hatásairól, akkor szolizz 2-3 hetente, havonta egyszer minimális ideig, hogy legyen egy leheletnyi színed. A napozásnak számos jó hatása van. Először is ugye barnít, azt meg tisztítja, mert ahogy izzadsz, megtisztulnak a pórusaid és a pattanásokra is jó a D-vitamin miatt.
2012. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! :)

A súlyod miatt meg ne aggódj, mert max telt karcú lehetsz ami még bőven a szexi kategóriába tartozik, mivel én vagyok 170 cm és 55 kg és nekem minden második ember azt mondja, ha nem több, hogy hízhatnék. mikor majdnem 60 voltam még akkor sem mondtak mást csak hogy meg meg látszik az néhány kiló de még férne rám...tehát ehhez a magassághoz nagyon jó a súlyod. a 80/B melltartó...és 75B-et hordok és kicsinek találom. Bocsi hogy magamhoz hasonlítalak, de így könnyű volt elképzelni téged, de egyet értek az elsővel képet tudsz küldeni?


Sok sikert az átváltozáshoz de nem kell sok minden, egy kis göndörítés 2-3naponta egy óra napozás. :)

2012. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Küldj képet, szívesen segítek.

23L

2012. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
képet tudnál mutatni?
2012. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű természetes középszőke hajad van! ha nagyon szürke, esetleg tetess bele vényony szőke melírt, attól dúsabb lesz, na meg csináltass valami lépcsőzetes vágást, attól dúsabb lesz a hajad, nem fog lelapulni!


Ne szolizz4!! ne barnulj!!! a szőke nőknek gyönyörűen áll a világos bőr, inkább vigyázz a bőrödre, mert később a naptól megcsúnyul!!!

A magasságod tökéletes, ez annyira tökéletes, hogy ha lefogynál 10 kilót, egy csodás, magas, sudár leányzó lehetnél!


kezd el szépen folyamatosan kocogni, heti 3-4 alkalommal, kb. fél órát, és egyél maximum 1400-1500 kalóriát, sok gyümölcsöt !!! Ami most szezon: sárgadinnye, görögdinnye és minden ami finom! Ezzel egy hónap alatt 2-3 kilótól is megszabadulnál+formásodnál.


Szerintem kicsit formásabb testtel, egy kis szőke melírral és egy kis sminkkel nagyon szép lennél.

ha szép a bőröd alapozó nem kell, de egy kis egyszerű smink: pl. rózsaszínes pirosító, rózsaszínes szájfény szempillaspirál, barna szemhéjpúder a te színeidhez nagyon illene.

2012. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
a barna bőrt, mivel most nyár van, legkönnyebben napozással tudod elérni. :)
2012. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hasonló a problémám ,küldj képet lécci ,hátha tudok segíteni. :) 15/L
2012. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
küldhetnél képet, lehet h nem is vagy olyan ronda, mint amilyennek gondolod magad:)
2012. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
küldj képet ééés megmondom..az egész arcodat nem tudom/tudjuk elképzelni. így nehéz segíteni
2012. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!