Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a Vaterán...

Mit lehet csinálni a Vaterán a szélhámos emberekkel?

Figyelt kérdés
Pár hónapja valaki "megvette" az általam felrakott póthajat vaterán, de utána nem reagált az e-mailekre.Felhívtam,azt mondta,hogy jelenleg nincs pénze! de majd küldi.Nem küldte a pénzt, megint felhívtam,hogy legalább a 700 Ft-ot küldje,amit levont tőlem a Vatera,azt mondta,hogy jó..persze nem küldte..Negatív értékelést adtam neki,most meg pár napja a másik póthajat is leütötte valaki,aki szintén nem válaszol ( szerintem ezek ismerik egymást és megint szórakoznak) Mit lehet csinálni? Nagyon ideges vagyok !

2012. júl. 30. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem a problémát. Mire vont le a Vatera 700 forintot, ha az adásvétel nem jött létre?

Vársz 2 hetet, írsz neki 2-3 e-mailt, ha nem jön válasz, bebacol neki egy negatívot és felrakod újra a cuccot.

Van némi időveszteséged, de anyagi nincs.

2012. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is jártam már hasonlóan de én vevő voltam,és nem akarta küldeni az árut. Írtam vaterának,bemásoltam a levelezésünket a taggal,minden információt aztán az embert ki is zárták vateráról rögtön. Utána persze már megijedt,én nem tudom mit írt neki a vatera,de utána postázta a terméket:)
2012. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, megpróbálok írni a veterának..
2012. aug. 1. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!