Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én csak haverkodni próbálok...

Én csak haverkodni próbálok az emberekkel és mégis miért tekintenek inkább zaklatónak mint havernak?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akikre interneten írok, vannak akiket nem ismerek élőben vannak akiket ismerek, de mégis, mindenki csak zaklatásnak veszi, sokallja, ha kérdezek már egyből azt mondja állandóan kérdezgetek. Miért ilyen elutasítóak velem az emberek?

16/F

Élőben nem sokat beszélek hozzájuk de mondjuk internetes ismerősökhöz nem is tudok.


2012. júl. 25. 12:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar az a dolog hogy zaklatásnak veszik az írásomat, tenni akarnék ellene de nem tudom mit.
2012. júl. 25. 12:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a stílusoddal van a baj. Túl nyomulósnak tűnsz az embereknek. Nekem is volt már ilyen ismerősöm, teljesen jó szándékú volt de a stílusa alapján sokszor én is zaklatásnak vettem a közeledését. Próbálj meg kicsit lazább lenni és máris nem lesznek veled elutasítóak az emberek.
2012. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lehet baj ha túl sokat kérdezek róluk dolgokat?
2012. júl. 25. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet de ezt leszűrhetnéd a válaszaikból. Ha valaki fél oldalas regényt ír akkor általában szívesen beszél/ír magáról. Viszont ha lerendeznek fél szavas válaszokkal akkor ne kérdezz inkább mesélj te is valamit magadról, vagy dobj fel egy teljesen random témát.
2012. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert nem érdekli őket semmi. szerintem jó az ha kérdezel. én is folyton unalmas nemtörődöm emberekkel találkozok.
2012. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!