Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes belevágni...

Szerintetek érdemes belevágni egy műkörmös projektbe? Jó a kézügyességem szeretek körmökkel foglalkozni, d eredeti szakmám pincér lesz +egy érettségi 2év múlva

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 21:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

én akinél voltam műkörmösnél ő is háznál csinálja és nem feketén

mellesleg nagyon jó körmöket csinál és annyian vannak nála hogy alig lehet jelnetkezni.

2012. aug. 12. 08:13
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

ennyi :)

nem feltétlenül kell költeni a drága szalonokra.

egyébként nem tudom, miért kell ennyire lázadozni a háznál dolgozó műkörmösökre.

Sokkal jobb, a saját nyugodtságodban dolgozol, abszolút zajmentesen. Ha kisgyereked van, otthon tudsz vele maradni, nem kell lepasszolni senkinek!

Ennyire egyszerű!

A spóroláshoz annyit hozzátennék, nem kel felesleges dolgokat megvásárolni. Rengeteget meg lehet takarítani ha otthon dolgozol. Egy az, kényelmesebb is, nagyobb hely is van. Spéci körmös széket sem kell vásárolni mint egyesek. Otthon úgy váltogathatod a székeket ahogy akarod. Nem muszáj minden vendégnél ugyanazon ülni.

2012. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!