Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen iskolatáskának...

Ti milyen iskolatáskának megfelelő táskát szereztetek be vagy fogtok beszerezni az idei tanévre?

Figyelt kérdés
kíméljetek a hátizsáktól, válltáskától és társaitól kész hányingerek! ilyenre gondoltam: [link] pakolós és trendi:))
2012. júl. 31. 00:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Hát, számomra ez a táska a válltáska és társai kategóriába tartozik
2012. júl. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Én is ilyen táskákkal járok már hetedik óta. :) Több nagy táskám is van hogy mindig passzoljon az éppen aznapi cuccomhoz. Ha csak egy táskát szeretnél hordani akkor válassz valami olyat ami megy a legtöbb cuccodhoz. Ez amit linkeltél amúgy nagyon jól néz ki főleg hogy a bársony most vissza jön a divatba. ;)
2012. júl. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

már megbocsáss de a válltáska/oldaltáska számomra így néz ki

[link] ! nem összekeverendő a fentivel.igen lehet azt is vállon hordani akár de semmi hasonlóság nincs!

2012. júl. 31. 01:35
 4/37 A kérdező kommentje:
köszönöm 2. válaszoló!:) van több táskám is de vagy nem fér bele elég cucc vagy nem megy a ruhához.. ezért keresek most nagy pakolósat:)
2012. júl. 31. 01:37
 5/37 anonim ***** válasza:

De, van vállpántja, ez hasonlóság:D


Amúgy azt kifelejtettem, hogy nem csoda, hogy hányingered van, némelyik mai, ˝menő˝ táskánál csodálkozok h h nem csukták le aki azt a táskát kitalálta

2012. júl. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt táska mi a makkom, ha nem válltáska? Amúgy pont az ilyen táskák nem valók iskolatáskának. Maximum ha 14 méterről tipegsz be a suliba, úgy hogy 2 füzet van a táskában. Hosszabb távon ettől szétmegy a kezed/vállad.
2012. júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
nemvitatkozok ezekkel, bénák vagytok ..manapság a nagylányok nem járnak dedó hátizsákkal csak aki visszamaradott..
2012. júl. 31. 02:15
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Na, megyek és elásom magam, mert hátizsákot merek hordani suliba, hogy ennyivel is kíméljem a gerincem. Úristen, de csicska, gyarló ember vagyok! :'( :O


Amúgy lécci-lécci taníts meg ennyiből megismerni másokat, hogy mit hordanak. Mert nekem beszélgetnem is kell velük ehhez, és ez nem trendi... Léccike. *-*

2012. júl. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
elásnivaló vagy tényleg..hagyjunk már téged:))) aludjál!
2012. júl. 31. 02:21
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó tudni h dedós vagyok csak mert én a kényelmet nézem (és jó néhány ismerősöm is)...
2012. júl. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!