Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent meg tudtatok vásárolni...

Mindent meg tudtatok vásárolni már a kicsinek karácsonyra? Miket szereztetek be?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
15hós. baba, tanuló kutya, overál
2011. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos kislány

Kap mesekönyvet, pár ruhát, egy babakonyhát és zenélő dobozt.

Már megvettem neki mindent. Illetve akartam még egy bébitaxit is, de nem találtam olyat, ami tetszene is és árban is elfogadható lett volna.

2011. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18 hós lesz karácsonykor:

- 2 ing

- 5 pár harisnya

- 2 mesekönyv karácsony-témában

- 1 rendőrautó

- 1 verda

- 1 verdás puzzle szőnyeg

- 1 gyurma csomag mindenféle kiegészítőkkel

Már most látom, hogy túlzásba estünk, mert még kap a mamáéktól és a nagybátyjámtól is... Nem vagyunk gazdag, jólélő család, de úgy voltunk vele, hogy ha magunknak nem is, neki jusson mindenből.

2011. dec. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az idén nem tudunk elutazni a szüleimhez sem, mint minden évben.Idén marad mindenki otthon és a párommal azt is megbeszéltük, hogy most egymásnak sem veszünk semmit, a lányunknak legyen szép karácsonya!

Sikerült úgy megszületnie a kisasszonynak, hogy minden egy rakáson van (Karácsony, aztán jan.elsején a szülinapja és a névnapja is:) ), így mi már októberben elkezdtünk ajándékot gyűjteni.A sors úgy hozta, hogy szinte kizárólag FP játékot kap, mert mindig meg tudtam venni féláron vagy kuponnal olcsóbban.Tudom, hogy tetszeni is fognak neki, mert ismerős gyerekeknek vanak ilyen játékaik és szívesen játszik velük a lányom, így kizárt, hogy melléfogjunk:)

Nálunk az a szokás, hogy karácsonyra olyan ajándékot illik venni, ami hasznos, de biztos örül neki a megajándékozott.Pl a párom tavaly egy szuper karórát kapott.Akkor volt először, hogy ötlete sem volt, hogy mit fog kapni, nem ő adta a tippet sem, magának sosem venné meg, de nagyon boldog volt tőle.És itt pont ez a lényeg.

Így mi karácsonyra nem veszünk pl ruhákat a lányunknak, mert azt amúgy is meg kell venni.

A fa alatt egy FP kockafaló krokodil lesz a nagyitól, egy meglepetés kockák-kisváros tőlünk.Szülinapra sütifalót kap, névnapra mókakockákat és persze ott lesz még a torta is meg száz másik ajándék.

Azthiszem, ha már így besűrültek az ünnepei, igazán kitettünk magunkért:)

A karácsonyfa grátisz lesz neki és tudom, hogy imádni fogja a fények miatt.

Emellett itt lesz sok finom ennivaló, a családi otthon melege és rengeteg szeretet.Mi kellhet még egy egyéves babának?:)

2011. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!