Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lánynak normál az...

Egy 12 éves lánynak normál az A65-ös méret?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2012. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Kiscsillag, ha csak ilyen kis szúnyogcsípéseid vannak akkor vegyél sportmelltartót vagy toppot, felesleges még a rendes melltartó. Nekem még 14 évesen is ilyenem volt, mert nem volt mit tartson. Majd akkor vegyél melltartót, ha már van mit belerakni, amúgy is egy 6.os korú kislányon elég furán fest.
2012. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen is azt hordok. :)
2012. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem fölösleges a melltartó...Amúgy az 65/A
2012. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
és én még azt hittem az én 75A-mat kell szégyellnem...
2012. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Uccsó, inkább azt kell szégyellni, hogy lány/nő létedre nem tudod a melltartó méretezését. A 65/A arányaiban nagyobb, mint a 75/A.


Az A maga a kosár méret, a szám pedig centivel körbe a mell ALATT a törzsed, semmi köze hozzá a melled méretének, csak a hátad szélességétől, kövérségedtől függ kb. Tehát az ő kisebb körméretű törzséhez ugyanúgy A kosarat hord, mint te.

2012. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!