Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lemértem a Péniszem úgy hogy...

Lemértem a Péniszem úgy hogy fogtam egy cérnát körbemértem a cérna hossza 13,5 cm nos most el kell osztani? 3,14-el? 16/F

Figyelt kérdés

Akkor ezt a számot kapom! 42,99363057324841 akkor ez a péniszem átmérője ? ez átlagos? lehet ezzel normális óvszert húzni? az a tapasztalatom hogy csúszkál, nem feszűl.

Gondoltam rendelek a netről egy ilyen My size 47mm-ereset . Szerintetek az jó lenne ?

[link]


Előre is köszi a válaszokat! Kérem aki hülyeség és a matekkal kapcsolatos gyengeségem miatt írna az inkább ne válaszoljon! Megértését köszönöm!


2012. márc. 12. 22:09
 1/7 anonim válasza:
Átlag alatti.
2012. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább a mérésen lenne a hangsúly...
2012. márc. 12. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csúszkál a boltokban kapható normál óvszer, próbáld ki! Enélkül úgysem fogsz megnyugodni. :)
2012. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van, ez az átmérője: durván 43 mm, azaz 4,3 cm.


Viszont ez a méretű óvszer neked nagyon kicsi lesz. A 47 mm jelzés kicsit megtévesztő. Az azt jelenti, hogy ennyire tágul ki maximálisan használat közben. Ha neked alapból 43 mm vastag, akkor fel se fogod tudni húzni. Az ilyen 47 mm-est az egészen pici farkú pasiknak kell viselni. Neked jóval nagyobb óvszer dukál. :)


Itt van ez a táblázat a MySize hivatalos oldaláról:

[link]

Jobb oldalt szerepel a pénisz kerülete, és bal oldalt, hogy ehhez milyen óvszerméret tartozik. Például 13,5 cm kerülethez 64 mm-es óvszert ír. ;)

2012. márc. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lám-lám, legalább hasznát látod a matematikának is. Olyan kicsi eredmény jött ki, hogy nagybetűvel kell írni a péniszt tőle, hogy látható legyen?

Egyébként egyszerűbb, ha a vastagságát tolómérővel (más néven subler) méred, az közvetlenül méri. De ha osztogatni akarsz, akkor max. milliméter pontosságig tedd, azon túl nincs semmi értelme.

2012. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kör kerülete: K = 2rrπ. tehat a peniszed atmeroje 4,3 cm. szerintem nem rossz.
2012. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lehet így leosztani kivéve, ha nem egy tökéletes henger a farkad
2012. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!