Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csuklómra, vagy az ujjamra...

Csuklómra, vagy az ujjamra szeretnék tetkót csináltatni. Mennyire fáj ott? Milyen szép idézetet, vagy szavakat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami számodra fontos,jelent valamit.Mi nem tudhatjuk.Ne olyat tetováltass ami másoknak tetszik,hanem ami neked.Szerintem.
2012. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Általában az ennyire jól látható helyeken lévő tetoválásokat megbánják. Van ismerősöm aki késöbb ezért nem kapott meg bizonyos munkákat. Na meg egy rokonom vezérigazgató egy nagy vállallatnál és Ő is ki köti nem vehetnek fel olyan embert akinek bárhol van látható tetoválása. szóval jól meg kell gondolni a dolgot. Ezeket is mérlegelni kell hogy később nem lesz-e belőle hátrányod....
2012. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a barátom neve van az ujjamra tetoválva. Elég fájdalmas volt, de kb 5 perc alatt elkészült, ki lehet bírni. A csuklón is nagyon jól néz ki a tetkó (belül), de biztos ott is elég fájdalmas. Én a csuklómtól a könyökömig (kívül) tervezek egy új tetoválást, egy idézetet olaszul.
2012. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj, ha azt sem tudod mit akarsz...
2012. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Ezek tucat tetoválások, pedig értelmük nincs sok, pláne ujjra nincs. " Eljegyzési gyűrű helyett csináltattuk, pont nem érdekel, hogy szerinted mennyi értelme van! :D :D Egyébként a háton vagy bárhol több "értelme" van egy tetoválásnak? XD Kedves kérdező, önálló személyiség vagy, el tudod dönteni, hogy mit és hova szeretnél. De az tény, hogy jól gondold meg, mert egy életre szól!
2012. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
frette WIN!
2012. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!