Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy ilyen pasi? (a kicsit önbizalomhiányos haveromról lenne szó)

Figyelt kérdés
17 éves, 170 cm magas, normális, kicsit hosszúkás arc, félhosszú sötétbarna ápolt haj, zöld szem, széles vállak, nem túl kigyúrt (de azért izmos) karok, normál testalkat, nincs kockahasa, de nem is kövér. Vicces, laza, lányokkal kicsit félénk, udvarias stílusa van, szereti a zenét és szeret sportolni, elég jól tanul. Naa mit gondoltok?? :) (Sajnos képet nem tudok mellékelni/küldeni)
2012. aug. 1. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol itt a probléma?
2012. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ezzel a gond... Én hasonlítok hozzá, annyi lényeges különbséggel, hogy csak 165 vagyok... Tapasztalatlan, még nem ismeri eléggé ezt a világot :) De szerintem ilyen külsővel nincs miért aggódnia. 23F
2012. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az a probléma hogy egyszerűen nem tud barátnőt szerezni magának.. Mindig azt akarja megvárni hogy a lány kezdeményezzen.. Eléggé félénk ilyen téren..
2012. aug. 1. 12:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz, ilyenekből lesznek a papucsok.
2012. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az előzőnek nincs mindenképp igaza, habár eléggé nagy hajlam alakulhat ki benne a papucsság felé. Nekem is ez volt a problémám. Majd a hormonjai remélhetőleg rendbehozzák =)
2012. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne keverjétek a kettőt! A kezdeményezés hiánya súlyosabb gond (de megoldható!), mivel a lányok elvárják.


De ezen kívül sok "papucsnak" (vagy a fene tudja mit értetek alatta, nem is érdekel) van barátnője.


Vannak csajok, akik erre a típusra buknak, bár az átlag egyik nemnél se díjazza, ha a másikat oda teszi, ahova akarja..

2012. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szóval, amit ki akartam hámozni: összefügghet, de nem feltétlenül. Sokan, akik kezdeményezni sem "mernek" néha egyszerűen túl makacsok, félénkek, büszkék, vagy ilyesmi.


Míg egy "papucs" összeszedi a bátorságát. Felszed egy (jó) csajt és ha a csaj szeret irányítgatni, lehúz vele x időt, míg előbbi meg marad egyedül. Sok ilyet láttam!

2012. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt próbálod bemutatni miért nem mutatod be egy húsvér csajnak? vagy miért nem viszed el csajozni? Már ne is haragudj, de ez lószart sem ér, hogy most írsz egy 3 soros leírást kép nélkül, de a jelleme, a stílusa még mindig nem derül ki. Ez így semmi,meg felesleges is. Menjetek el együtt csajozni egy strandra, vagy buliba és már is sokkal többet fogsz elérni, mint itt 50 kommenttel.
2012. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az 50 komment többet számít. Hiába viszi el a srácot buliba vagy akárhova.. akkor is a srácnak kell kezdeményezni. Bátorság nélkül meg nincs kezdeményezés...


Csajt el lehet vinni buliba hogy felszedjék. De pasit nem szokás "felszedni". Tapasztalat.

2012. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen pasiról beszélsz?! Gyerek. Majd felnő és lesz bátorsága.
2012. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!