Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnyának érzem magam,...

Nagyon csúnyának érzem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

elfogadható a kinézetem,nem vagyok dagadt,szép a bőröm stb. sokan mondták már,hogy szép vagyok és nem is hazudtam,csak én mégis borzasztó rondának érzem magam,emiatt ki sem teszem itthonról a lábam. félek emberek közé is menni,és ilyen csúnyán mutatkozni. puffadt az arcom és alacsony is vagyok. 19 éves vagyok,de nem merem elfogadni a fiúk közeledését sem. iskolából is rendszeresen hiányzok,mert olyanokon fenn akadok,hogy most rosszul áll a smink,vagy a ruha.

nem tudok ezen változtatni,már lefogytam teljesen anorexiásra,hátha attól jobban érzem magam,de még így undorítóan dagadtnak érzem magam és nagy fejem is van. 162 cm 38kg vagyok,de a fejemről a zsír még sem múlik el.

nem tudom megváltoztatni sehogysem az énképemet.


2012. aug. 11. 17:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hazudtak*
2012. aug. 11. 17:38
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

38kg?Ne bas**.

Képet az alapján megmondjuk.

2012. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz róla hogy beteg vagy, fordulj orvoshoz.

Nem azért vagy ronda mert dagadt vagy, hanem azért mert túl vékony, a koponyád meg nem tud lefogyni, tehát nagynak tűnik a vézna testedhez képest. Gondolom se melled se segged, se semmi erőd. Egy idióta vagy hogy nem látod a valóságot. Egyáltalán mi a f*szé számít neked ennyire a külsőség? Azt akarod hogy mindenki a tested miatt legyen csak veled és kihasználjon? Nem ez a fontos.

Gebe vagy. Fel kéne szedned vagy 10 kilót hogy emberi formád legyen.

2012. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
azonnal fordulj pszichológushoz. elég baj ha ez még senkinek nem tűnt fel a környezetedben hogy komoly gondok vannak a fejedben. a 162 cm egyáltalán nem alacsony hanem átlagos női testmagasság.
2012. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
38kg????:OOOO Képet!!!
2012. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Anorexiás vagy. Ezt nem csak úgy mondom, komolyan. Nem csak a súlyod miatt, hanem amiatt amit gondolsz magadról. Tényleg menj pszichológushoz, mert ez veszélyes.

Ha úgy érzed dagadt vagy, tudd hogy ezt csak te látod így, mások csont soványnak látnak. Tudom hogy ez nem olyan dolog amit csak hipphopp abba tudsz hagyni.

Van egy könyv(nem pszichológiai, hanem rendes könyv, nem hosszú) ami nyomasztó, de nagyon érdekes.

laurie halse anderson-jégviráglányok

Ha gondolod el tudom küldeni a könyvet, csak írj privátot.

sok szerencsét

17/l

2012. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38kg??? na ezt nem hiszem el... pszichológus és kép tényleg nem árt amúgy nem egy ember halt meg eddig anorexiában és ha tényleg semmi alakod akkor azért érzed csúnyának magad, hízzál kicsit(na jó nem kicsit kéne kéne vagy 10-15kg-ot), úgy lesz segged, meg melled és jobban érzed magad. amúgy akkor érezd csúnyának magad ha olyan vagy mint ez: [link]
2012. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem hinném,hogy mernék képet küldeni,főleg idegeneknek,de kb így nézek ki mint,amit az utolsó válaszoló küldött képet :(
2012. aug. 11. 23:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
38 kg-osan nem tudsz igy kinézni. Torz az önképed, ez egy betegség, fordulj orvoshoz, BELE IS HALHATSZ.
2012. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért "nagy" a fejed, mert a tested hozzá iszonyat kicsi. Nem kövér az arcod max kerek, mert olyan és kész. Hízz sportolj kb 50-52 kg-ra vissza és meglátod nem lesz "nagy" fejed. Amúgy közben nem árt pszichológus sem...
2012. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!