Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a Pattanásokat/Mi...

Hogyan tudom a Pattanásokat/Mitiszereket kezelni? Akár Itthol

Figyelt kérdés
Sokan vannak ezzel a kérdéssel kapcsolatban bajban,h hogyan is kezeljük egyszerűen a pattanásokat vagy a mitiszereket.

2012. aug. 13. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem pont erre a válaszra vársz, de mindegy,

Nekem nagyon ronda volt a bőröm, az égvilágon mindent kipróbáltam, de szerintem egyre csak rosszabb lett. Jártam havonta kozmetikushoz is (aki hozzáteszem nagyon szépen dolgozik), de kb. egy hét után újra megjelentek a pattanások. Mitesszereim meg talán ha 2 napig nem voltak...

Aztán elmentem bőrgyógyászhoz, felírt 3 krémet is, és tényleg használ. Ez úgy hangzik mint egy reklámszöveg, de tényleg sokkal több pénzt kidobtam szinte az ablakon hasztalan krémekre, ettől meg végre normális a bőröm. :) Szerintem ha nagyon rossz, menj el bőrgyógyászhoz, de ha nem annyira vészes, akkor ne.

2012. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sem vagyok pattanás mentes, de inkább ez csak engem zavar, mert kicsik és még csak nem is pirosak. A kozmetikusom a bio cuccokat részesíti előnyben, azzal is dolgozik, és tényleg nagyon bevált, így vettünk krémet meg tonikot tőle. Dr. Hauschka a neve, és mivel bio, ezért drága is, de szerintem abszolút megéri, mert nekem egy hét alatt egy csomó pattanás eltűnt az arcomról. [link] Én az elsőt ajánlom, a citromfű krémet, mert nekem is az van, és nagyon bevált, plusz sokkal selymesebb is tőle az arcom. :)
2012. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan vészes itt ott van eggy de engem ez zavar, míg tart a " gyógyszerem " addig minden jó, mikor elfogyik akkor kezdnek megjelenni a pattanások :S
2012. aug. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!