Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan evgyem rá anyát hogy...

Hogyan evgyem rá anyát hogy vigyen el kozmetikushoz szemöldökömet kiszedetni?

Figyelt kérdés
Én már mondtam neki hogy szedje ki azt mondta hogy inkább kozmetikus először meg máskor ő is mondta hogy sokkal szebb volnék úgy is kikéne szedetni. de a füle botját se mozdítja legalább annyit megtehetne hogy fölhívja a kozmetikust. itthon is testvétreim is szoktak vele piszkálni hogy nagyszemöldökű mag minden,. hogy mondjam meg neki hogy hívja föl a kozmetikust??? mert engem nagyon zavar olyan mintha nem is volna szemöldököm mert tulságosan világos :( ???

2012. aug. 13. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nézz szét a környékeden, hogy van-e a közelben kozmetikus, menj be és kérj időpontot. Nem olyan nagy dolog, hidd el. Ha zavar, hogy világos a szemöldököd, vegyél szemöldökport és halványan fesd ki. (Fontos, hogy ne üssön el nagyon a hajad színétől.)
2012. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az anyukás biztos engedékeny lesz veled, mert az egyetlen lánya vagy, csak kérd szépen, biztos jó fej lesz :)
2012. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát hogy én vagyok naki az egyetlen lány gyereke ezért nem enged ám nekem meg mindent. Tavaly kiakartam melíroztani a hajamat saját pénzből megvettem amit kell (anyukám fodrász´) először igent mondott utánna vettem meg utánna meg azt mondta hogy nem csinálja meg mert k***ás 1 ilyen idősnek. csak ennyi
2012. aug. 15. 13:39
 14/15 A kérdező kommentje:
siker van gyerököm még a szempillám is belett festve
2012. szept. 12. 16:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, gratulálok! :D És bejelentett? :)
2012. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!