Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hány évesen...

Szerintetek hány évesen érdemes elkezdeni leborotválni a szőrt a lábról?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, későn érő típus.. nem akarom elsietni, mert akkor később gyakrabban kéne leborotválnom

2012. aug. 16. 17:29
 1/6 PannkaBubu ***** válasza:
Ha még nem jött meg a menstrációd akkor nem olyan ajnlatos mert a ciklus után nagyon erős lessz.De ha megjött és már eléggé szőrös a lábad akkor leborotválhatod ..
2012. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 16. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
AKkor mikor már zavar a szőr....ha pád szőke pihe van rajta azt felesleges de ha dús vagy erős esetleg sötét színű és úgyérzed zavar akkor nyugodtan....egyébként én úgy 13 éves korom körül kezdtem és...erősödést elég minimálisat tapasztaltam, de láttam már olyat akinek olyan borostája lett mint a sötét hajú férfiaknak az arcán....
2012. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha zavar a szőr a lábadon, akkor nyugodtan borotváld le. Viszont én a gyantát jobban ajánlanám, több ideig lesz sima a lábad. Én 12 évesen gyantáztattam le először a lábam, mert már nagyon csúnyán szőrös volt. Sok sikert és ne félj!

13/L

2012. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor, amikor már nagyon erős. vagy amikor téged zavar. én is inkább a gyantát ajánlom.
2012. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. aug. 16. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!