Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 évesen kiszedjem a szemöldö...

13 évesen kiszedjem a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sokan mondják hogy gyönyörű arcom van és különleges meg hogy a szemöldököm is szép (arcomról azért beszéltem mert szemöldöktől is függ az arc meg a tekintet..) na szóval páran mondták is hogy vastag kicsit a szemöldököm. Íves de tényleg nagyon picit dús és vastag ezért nem tudom. Légyszíves segítsetek mert nem tudom eldönteni. Ja és szerintetek a szüleim mit szólnának hozzá? Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2012. aug. 17. 00:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem simán kiszedheted ha attól jobb lesz az összkép, de először inkább kozmetikushoz menj ha nem vagy biztos magadban. Ha meg a szüleid nem engedik szard le őket ugyis gyorsan vissza nő :DD
2012. aug. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DDD
2012. aug. 17. 01:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Magadnak ki ne szedd, könnyű elrontani. Szólj anyudnak, ha ő ért hozzá, nekem is ő szedte ennyi idősen. Mostmár megy egyedül is. De persze kozmetikushoz is mehetsz.
2012. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én 14 éves korom óta járok kozmetikushoz, mert nagyon vastag volt a szemöldököm. Teljesen más lett tőle az arcom, azóta is rendszeresen szedetem, pár éve pedig festetem is. (barnára, a hajam is barna) 2-3 hetente megyek, egy alkalom 600 ft (szedés+festés) Szerintem mindenképp menj el, sokat tud változtatni :) 22/L
2012. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és hogy válaszoltatok. :)
2012. aug. 17. 01:46
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
ilyesmi jól állna [link]
2012. aug. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én nemrég kiszedtem magamnak mert ronda volt de csak alul meg felül egy kicsit és most sokkal szeb lett . anyu nem tud rola de nem is veszi észre de megengedné 12/l
2012. aug. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves korom óta szedem magamnak. Nem bírnám ki, ha más csinálná..
2012. aug. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan szedhetsz belőle, de ha szép a formája, ahogy írtad, akkor azon ne változtass, csak igazítsd ki egy kicsit.

Hogy a szüleid mit szólnának, azt nem tudni, hiszen nem ismerjük őket. Anyukád szedi a saját szemöldökét? Lehet, hogy még segítene is, ha megkéred. Vagy ahogy írták, ott a kozmetikus.

2012. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal szedesd ki először,bár én mindig megyek,mert nem éri meg nekem otthon kínlódni vele, 300ft-ért csinálja,gyantával,ami nekem sokkal fájdalommentesebb,mint csipesszel.Amúgy meg sokat nem vesztesz vele,megnézed,hogy milyen ha kivan szedve,aztán ha megtetszik akkor továbbra is kiszeded,ha nem akkor meg nem :D 16l
2012. aug. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!