Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hordjak titokba...

Szerintetek hordjak titokba melltartót? (többi lent)

Figyelt kérdés
azért szeretnék titokba hordani melltartót mert mindig amikor bemegyünk egy üzletbe anyuval akkor mindig megkérdezem tőle hogy kaphatok e már egy szivacsos melltartót és azt szokta mondani rá hogy nem még túl korai........pedig lenne már mit bele tennem és már 2éve hordok sportoláshoz toppokat...ja, és 13 éves vagyok !! és már többször nem is szeretném kérdezni tőle a melltartót mert állandóan azt mondja hogy nem ..://

2012. aug. 17. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél magadnak és hordjad nyugodtan főleg meg ha van mit tenni bele akkor miért ne??
2012. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó akkor majd veszek egyet !! de ha megkérdezi anyu hogy mi ez rajtam akkor mit tegyek ?
2012. aug. 17. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:
pl.azt h .... nekem szükségem van erre,
2012. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válszod ! :)
2012. aug. 17. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy azt hogy mivel te nem vettél vettem magamnak nem vagyok már kislány :) vagy találj ki valamit :) sok sikert hozzá :))
2012. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy van melled még nem kell szivacsos melltartót venni, az valóban nem való neked. Bőven elég egy sportmelltartó, vagy bármi amiben nincs szivacs. Arra semmi szüksége még egy felnőttnek sem.
2012. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha van vmit belerakni akk vedd meg és hordd:D sztem már én is fogok hordani 12/L
2012. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek..!!neked az anyukád fogja megvenni a melltartódat ha elkezdesz majd hordani vagy te(12/L) ?
2012. aug. 17. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem anya vette az első melltartómat olyan 12 éves korom körül,vagyishát inkább toppot..aztán 14 évesen kezdtem el igazi melltartót hordani, és olyan 15 éves koromtól pedig vékony szivacsosat.

Most 16 vagyok,de szivacsos melltartó nélkül sehova,nem ngy szivacs van benne,csak vékony,de mivel főleg trikókat hordok és nem bő pólokat így a bimbó is áttud látszódni,ami elég kellemetlen lenne(:


Vegyél magadnak,ha anyud megkérdezi,hogy miért akkor meg megmondod,hogy miért:)

Sok sikert.

2012. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :) :)
2012. aug. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!