Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Diane 35 Fogamzásgátló mellett...

Diane 35 Fogamzásgátló mellett, lehet cigit, vagy alkohol fogyasztani?

Figyelt kérdés

#alkohol #Diane-35 #fogyasztás cigi
2012. aug. 17. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen lehet. Én is szedtem és cigiztem mellette és bulikban ittam is.
2012. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlók mellett az alkohol - mértékkel - nem gond, de a cigiről sokat árt.


Cikkek róla:

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm:) az Orvos semmit nem mondott el,azt mondta majd a beteg tájékoztatóba benne lesz minden felsoroltak ott csomó mindent ha cigizek,ha alkoholt iszok.forduljak orvosomhoz..:// na mondom nagyon jó mert 3 hónapra írta fel és azért 3 hónapig se cigi se alkohol..:S
2012. aug. 17. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok az életedbe beleszólni, de a fogalmazásod alapján elég fiatal lehetsz. Ne dohányozz, ne csak a tabletta miatt, úgy általában nagyon kiszúrsz magaddal! Ha leszoksz, magadért teszed, a cigi nélkül szebb és egészségesebb is leszel. Az én koromban (26 éves vagyok) a környezetemben nagyon sokan igyekeznének leszokni, mert úgy 10 év dohányzással a hátuk mögött már látják, mit művelt velük, de piszok nehéz, kevesen tudják letenni. :( Pedig a saját keresetükből több tízezer forintot kiadni havonta cigire igen fájdalmas, főleg, mikor esküvőre, saját lakásra tennének félre, és látják, mi pénzt kidobnak szó szerint a kukába. :( Addig tedd le, míg le tudod!
2012. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden fogamzásgátlóra általánosságban vonatkozik,hogy tilos dohányozni szedés alatt. Nőgyógyászom szerint öngyilkosság..nyilván nem mindenkinél,de ha esetleg genetikailag hajlamos is vagy trombózisra vagy sok visszered van,vagy alvadási faktor hibád van, amit nem mindig tudsz előre,akkor nagy esély van a trombózisra,mert a gyógyszer alapból hajlamosít. A cigi mellé még rátesz egy lapáttal. Neurológián dolgozom,több huszonéves lány volt nálunk trombózissal,stroke-al(!!!),mert cigizett a fog.gátló mellett és hajlama is volt. Én is prédikálok,de egyébként én is bagózom gyógyszer mellett,annak ellenére,hogy tudom milyen hatással van..de tipikus eü-s hozzáállásom van.:) Ennek ellenére próbálok mindenkit jó útra terelni,és lebeszélni a cigiről. Az alkohol nem befolyásolja a hatását,hacsak nem iszol annyit,hogy mondjuk kihányd a gyógyszert(pl ha előtte vetted be). Nem lesz ártalmasabb,és ugyanúgy hat,mivel ezek hormonok. Mindemellett nem árt időnként labort nézetni májfunkcióra,mert a májat is károsíthatja a gyógyszer. Én is szoktam pár havonta, nekem könnyű is,mert kórházban dolgozom. Javaslom,hogy tedd le a cigit,ha van erőd hozzá. Sajnos nekem nem nagyon van, és a munkám is baromi stresszes, meg hát szeretek is cigizni. (De ki nem!?) :)

23/L

2012. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mértékkel, de 35 éves kor felett öngyilkosság a cigi+tabletta a trombózisveszély miatt. Alkoholt ihatsz.
2012. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!