Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mellett alkohol...

Mátyás3 kérdése:

Kondizás mellett alkohol rontja a teljesítményt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem járni gyúrni, hetente 3x megyek. Az lenne a kérdésem, hogy lehet hét közben alkoholt fogyasztani, vagy az teljesen lerontja az edzéseim eredményét? Ha lehet akkor mennyit? fogyni nem akarok, és meghalni sem az edzőteremben, csak ilyen hidegben ezt találtam most ki, meg jól is esik, de azért jó lenne ha vmi értelme is lenne.

20F


2012. febr. 20. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van rendes, pontosan kidolgozott és betartott étrended, és keményen edzel is mellé, akkor nem fog hátráltatni, ha iszol egy pohár bort, vagy egy pohár sört, bár én csak jeles alkalmakkor iszom, egyébként nem, de olyan testépítőt is ismerek a teremben, aki azért hétvégente nem veti meg, mégis elképesztő teste van.

De ha iszol, és mellette nem táplálkozol helyesen, várhatod az eredményt, nem lesz.

2012. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

íAz első kommentelő ha ezt elolvasod válaszolj légyszives :D

Rendes, kidolgozott testre vagy esetleg edzéstervre gondoltál, mert az első mondatodból vmi ilyesmi hiányzik :)

2012. febr. 21. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!