Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » PERFECT MODELS-Kinek mi jut...

PERFECT MODELS-Kinek mi jut eszébe erről az ügynökségről? Jelentkeztem és pénteken megyek a castingra.

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes elmenni? L/15 és nem vagyok egy sovány alkat..
2012. aug. 19. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az életben nem hallottam még róla pedig eléggé otthon vagyok ilyen témában...

egy jó tanács: ha a castingon úgy kezdik, hogy fizess be x összeget fotózásra meg 'modelltanfolyamra' akkor mondd nekik hogy fakkjú és lépj le mert csak lehúznak de munkád nem lesz..

2012. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem fizetsz! Vigyél pár egész alakos, pár kedvenc képedet de nem ilyen ,,tükörben fotózott a vakutól a fele arcod nem látszik" képet vigyél mert az nem megfelelő.

Önéletrajz sem árt ha van tapasztalatod írd bele de ha ez csak egy mondat inkább majd mondd el....ezeket ne dugd az orruk alá csak ha kérik!!


Régóta csinálom ezt de évek óta már a kamera mindkét oldalán tevékenykedem és mondhatom hogy sokszor az elején én is buktam, csalódtam azt mondtam hogy nem csinálom mert nincs rá pénzünk de rátaláltam az igazi megoldásra, Majd sok próbálkozás után rám találtak :D

2012. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Jelenleg nem is állunk olyan anyagi helyzetbe,hogy csak úgy be tundnánk fizetni egy jelentősebb összeget..:DDD És persze ha tudnánk se fizetnénk:DD
2012. aug. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!