Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiuk akik szereti...

Vannak olyan fiuk akik szeretik a göndör hajú lányokat?

Figyelt kérdés
persze a természetest. mert egy fiu azért nem járt velem mert göndör hajam van és igaz magassab vagyok nála 15cm rel lehet ez közbe játszott meg azért is nem járt mert nem vagyok aza komoly ember én inkább mosolygok nagyon sokszor
2012. aug. 21. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem a göndör hajat, szerintem szép. :)

19/F

2012. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak aza fiu nagyon bunko volt velem mert csak akkor járt volna velem ha nem én lennék(sima haj,komolyság)ez már nem én vagyok
2012. aug. 21. 14:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, nincsen senki az egész világon aki szereti a göndör hajat. Hülye kérdésre hülye válasz
2012. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az csak egy kifogás volt, amit épp akkor talált ki gondolom mert bunkó és meg akart bántani. Alapból nem tetszettél neki és kész. Hidd el az ilyennek egyenes hajjal sem tetszenél.

Egy pasi sem a hajad miatt fog szeretni. Teljesen lényegtelen hogy egyenes vagy göndör.

2012. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ebben is lehet valami igazság
2012. aug. 21. 14:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Van pár olyan göndör hajú csaj, aki bejön, de nem mindenkinek áll jól.

Ha gondolod küldj képet magadról. :)

2012. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát itt vann egy képpem 12 éves vagyok [link]
2012. aug. 21. 14:42
 8/14 anonim ***** válasza:

őőszintén remélem, hogy nem haltak ki, és nem csak szánalomból ismerkednek velem, vagy mert nem találtak egyetlen egyenes hajú lányt sem..:P

amúgy ez hülyeség, inkább az a 15 cm magasság lehetett a zavaró tényező. legalábbis engem zavar, ha a fiú alacsonyabb nálam (mondhatni 'magasak' az elvárásaim, 180 cm vagyok), gonolom ugyanígy sok fiút zavarna, ha a lány lenne a magasabb..

vagy mint elöttem írták, a srác bunkón akart lerázni.


amúgy a kép alapján ez nekem nem természes gördörnek, csak zárójelben jegyezném meg. meg azt is, hogy 12 évesen, egy (gondolom hasonló korú) minihím magánvéleménye alapján nem kéne ilyen következtetéseket levonni. panaszkodni pedig nem a GYKen, hanem barátnőkkel közösen, egy nagy szelet franciakrémes mellett szokás. legalábbis köreinkben. (:


17/göndörhajúlány

2012. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 vagyok, azt még kifelejtettem, hogy mi a fenének kéne komolynak lenni 12 évesen? legközelebbi kikötése 2 diploma, vagy olvasónapló az Ember tragédiájából?


megintcsak zárójelben jegyezném meg, hogy a 12 éves korosztály szerény véleményem szerint a legidegesítőbb az állandó vihogásukkal, a világmegváltó gondolataikkal, a csapongó stíluskeresésükkel, az én-már-nem-vagyok-kislány-szindrómájukkal és az időnként feltörő, öngerjesztett depressziójukkal. de fogjuk a hormonokra, meg arra, hogy egyszer mindenkinek át kell esnie rajta (és most visszagondolok saját kiskamasz koromra, és sűrűn hajtogatom, hogy "oh, god, why?!")

2012. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
van benne valami igazság de amugy természetes göndör hajam van és én nem vagyok olyan mint a többi 12 éves aki sminekeli magát meg k..... meg ilyenek és én igazán szerettem ezt a fiut de mindenkinek mondta ha sima lenne a hajam akkor jána is velem.
2012. aug. 21. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!