Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek elég csinos...

Szerintetek elég csinos lehetek ahhoz hogy kifutómodell lehessek?

Figyelt kérdés
14 éves, 175 cm magas, 52 kg súlyú lány vagyok 70/A-s mellmérettel.
2012. aug. 23. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A magasságod és a súlyod alapján lehetsz, de ez mit sem ér, ha az arcod nem elég karakteres :) Küldhetsz egy képet privátban ha gondolod, de természetesen nem kötelező :)

18L

2012. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a méretek jók:D nekem is küldhetsz képet mert az arcon nagyon sok múlik:)

17/l

2012. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A méret oké, de ez semmit nem jelent.

Ha a csontozatod, az arcod, a képességeid vagy a viselkedésed nem megfelelő, akkor máris alkalmatlan vagy.

2012. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még, tanulj inkább, azzal még el is lehet érni valamit... modellkedéssel nem.
2012. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem megy a matek???:DDD

Amugy nem értem miért jó csontsoványnak lenni.

Modellnek tökéletes vagy ja......Csak sose lesz barátod, de ha lesz akkor sem lehet vele közös gyereked mert anorexiás vagy :D

De ha ez tesz boldoggá, akkor ja, tökéletes modell vagy. HA elég karakteres a fejed.

2012. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell őt leszólni. Ha neki ez az álma, akkor csak kövesse, jobb mint otthon ülni azon töprengve hogy mit csináljon az ember. Ha valami ügynökség beveszi őt, akkor hajrá, ha meg nem, akkor legalább tudja hogy feleslegesen álmodozik ilyenről.

Ez nem arról szól hogy nem megy a matek, vagy ilyesmi, csak próbál sikeres lenni. Ha neki ez jó, ezt akarja csinálni, akkor csinálja, nem kell őt visszahúzni. Legalább lenne kire büszkének lenni :)

És azért se kéne piszkálni, mert vékony alkatú, gondolom 14 évesen nem anorexiás meg semmi ilyesmi. Tudod van aki tesz azért, hogy szép alakja legyen :)


Csajszi, ilyen adatokkal van rá esélyed, hajrá! :)

18L

2012. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.! Köszönöm szépen.

5.! Egyébként matekból osztályelső vagyok, de ne zavarjon. Attól még lehet ez az álmom, nem?

2012. aug. 30. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!