Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják a csinos, jól...

Miért mondják a csinos, jól kinéző lányokra hogy átlagos?

Figyelt kérdés
Kérdés szerintem érthető. Tehát miért mondják egy csinod szép lányra hogy átlagos? eggyáltalán miért aggatnak ilyen "jelzőket" ránk lányokra? szerintem minden lány más, nem lehet egyiket se "besorolni"....
2012. aug. 21. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

[link]


[link]


rájuk nem mondhatnád. hogy átlagosak (ha arcberendezésről van szó)

2012. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem minden lány más, nem lehet egyiket se "besorolni"...."


Pedig épp azért kérdezik, hogy "milyen vagyok", hogy besoroljuk a szép, vagy a különleges csoportba. Ha máshova soroljuk, akkor már sértődés van. :)


Egyébként az átlagos nem azt jelenti, hogy nem szép, csak annyit, hogy (hál' Istennek) gyakran látni ilyen szép lányokat. És ez nem skatulya.

:)

2012. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen ez függ az arcberendezéstől is, meg attól is, hogy hogy van felöltözve az illető.

mint ahogy írták előttem: az átlagos nem feltétlen negatív tényként van mondva ezekre a lányokra, csak pusztán azért, mert sok hozzá hasonló karakterű lányt látni az utcán.

valamint nézz körül egyszer, nagyon figyeld meg úgy egészében a lányok többségét: ugyan az a ruha, haj, öltözék.

alig vannak kivételek, ha meg akadnak, akkor azok számíthatnak a lehurrogásra csak azért mert nem állnak be a "sorba" ami most van elvárva.

2012. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok ember be lett tanítva, hogy csak a televízióban látható nők tetszenek nekik. Ezek a nők viszont a valóságban nem léteznek, mivel több kiló smink van rajtuk a megvilágítás is sokat számít, különböző beállítások, kameraképek sokat javítanak. Valamiért divat lett a nőket leszólni, sok esetben magam is meglepődöm, hogy rendkívül szép lányokra mondják, hogy csúnya, fúj. Egy részük magát igyekszik igazolni, mivel az ő barátnője tökéletes, természetes szépség, a többi viszont ronda. Másrészt sokan igyekszenek lerombolni egy nő önbecsülését azzal, hogy azt mondják rá, hogy nem szép vagy átlagos és most még szépen fejeztem ki magam. Ez azért kell, hogy egy bunkó kis p.csnek is legyen esélye.
2012. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert átlagosak. A rendkívüli és a szép nem feltétlenül ugyan az.
2012. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!