Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem a piacon egy körömlakko...

Vettem a piacon egy körömlakkot, de nem szárad meg a körmömön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez egy kék színű körömlakk amit két rétegben kentem le. Amikor úgy éresztem, hogy megszáradt akkor néztem, hogy ahogy hozáérek nem ragad hozzám de az alja elcsúszik, és puha. Nem tudom mi a baja, lehet hogy az hogy piacon vettem és meleg volt, de hogy két órán át "száradt".

2012. aug. 23. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
fújjad. hajszárító. ventillátor. mikrohullámú sütő.
2012. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hideg víz :)
2012. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

oo nekem is van egy ilyen körömlakkom:D akármeddig szárogatom ugyis tönkremegy mert ha két óra mulva nyulok bele az is meglátszik:DD

amugy a hajszáritó nem jó mert az meleg..ventillátor esetleg

2012. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt mind próbáltam, de nem szárad meg ugyan az mintem az előttem szólónak.
2012. aug. 23. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy vastagon kented
2012. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mosd le, dobd ki a lakkot a francba, vagy menj és reklamálj, aztán vegyél egy normális lakkot. Ezen más nem nagyon fog hatni, vehetnél egy lakkszárítót xszáz-ezer forintért, de gondolom egy piacon vett lakkárt nem éri meg. :D És a lakkokat száraz, napmentes, lehetőleg nem túl meleg/hideg helyen kell tárolni, könnyen tönkremehetett.
2012. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még nem tudom, hogy mi legyen a körömlakk sorsa, mert csak azért vettem meg piacon mert annyira megtetszett a színe...
2012. aug. 24. 23:06
 8/8 anonim válasza:
mit tegyél? : menny el és vegyél normálisat :P
2012. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!