Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép? 14/L

Hogyan legyek szép? 14/L

Figyelt kérdés
a feem nagyon ronda,nem az a baj,hogy pattanásos lennék,meg hasonlók.a borom tiszta,a szemeim szépek,az orom rendben van,a szám is,a fuleim pont jók,csak így egyutt az egész nem passzol,meg szerintem maga arcom alakja sem ilik ide,lehet azzal van a baj,nem tudom próbáltam sminkelni,de az sem segít
2012. aug. 25. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát így nem nagyon tudunk mit írni, kéne valami kép.. de szerintem leginkább azzal van a baj hogy nem tudod magad elfogadni.. mindenkiben van valami hiba, és az ember saját magával szemben sokszor a legkritikusabb..:)

14/L. vagyok én is, ha akarsz privátba küldhetsz magadról képet és akkor leírhatom a véleményem.:) / persze nem kötelező/

2012. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy kép segít nekünk h segíthessünk
2012. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Privátba küldj képet. Lehet gyönyörű vagy és csak te látod magad olyannak. :)

14/f

2012. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kyraaaaaaa válasza:

küldj privibe 1 képet és megmondom :)

de csak hogy tudd:mindenkinek más a szép!!!lehet h az egyik fiúnak nem tetszel és azt mondja ronda vagy DE a másik meg azt mondja milyen szép vagy és kell nekem ez a csaj.magyarul a szépség relatív dolog az életben :)))

14/L

2012. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!