Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Különleges a barna haj kékeszö...

Lucky04 kérdése:

Különleges a barna haj kékeszöld szem és normál bőr kombináció?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen van és egyesek szerint különleges, de szerintem nem annyira. Ti mit gondoltok?

2012. aug. 25. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
El kell, hogy szomorítsalak nem az. Nekem pl. barna hajam van, zöld szemem és világos bőröm, és biztos vagyok abban, hogy rengeteg más embernek is. Ahogy pl. a szőke haj, kék szem. Szóval, ha belegondolsz egyik sem különleges. Mivel nem csak egy embernek van olyan. Na az viszont különleges tud lenni, ha pl. valaki afroamerikai vagy indiai és nagyon világos, rikító kék szeme van. Olyat ritkán látni.
2012. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem sem különleges, de egyesek szerint az.

Amúgy én viszonylag különleges vagyok ugyanis nagyon sokat változik a hajam színe: bébiként barna volt aztán óvodában nagyon világos szőke aztán pedig csak szőke aztán barnulni kezdett most pedig újra szőkül (és nem a naptól) :D.

2012. aug. 25. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Az sem különleges, ha változik a hajszíned. Nekem is sokat változott
2012. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A haja szinte minden embernek változik,én majdnem tejfölszőke hajjal születtem, olyan 5 éves koromig szőke voltam,onnan elkezdtem barnulni,most meg teljesen sötét barna a hajam:)

Amúgy meg nem annyira különleges a barna haj,kékeszöld szem.

Nekem pl anyukám szeme színe nagyon különleges ilyen moszatzöld féle ,de nagyon szép(:

Az már különlegesebb ha valakinek felemás színű a szeme.

2012. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Leírva ezek az adottságok nem különlegesek, de attól te még lehetsz az.

Különleges szerintem a természetes világosszőke haj + sötétbarna szem (ismerek ilyet), fekete haj + világoskék szem...

2012. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem barna hajam és kék szemem van. Nekem egy srác mondta, hogy ez milyen különleges. Abban lehet valami, hogy a barna haj+barna szem talán gyakoribb... Nem tudom, én szeretem magamnak ezt a színösszeállítást. :)
2012. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem is mondták, hogy ez ritka - eredetileg barna hajam van és kék/zöld szemem. akkor még elhittem, de aztán észre vettem, hogy azért ez igencsak gyakori.

ja és én is szőke voltam kicsinek, mint a legtöbb kisgyerek - aztán bebarnult a hajam és a gyönyörű kék szemem is zöldesebb meg szürkésebb lett (fényviszonyoktól függően ugyebár).

2012. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátomnak is olyan szeme van hogy belül sárga kívül meg kék :$ de nagyon szép. én különlegesnek tartom :)
2012. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!