Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a melleimmel?

Mit tehetnék a melleimmel?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nagyon kicsik a melleim, emellett még lógni is elkezdtek és ha ez nem lenne elég nagyon narancsbőrös (most fogytam 10 kilót). Mit tehetnék hogy legalább ne lógjanak, az hogy kicsi még nem is zavar annyira mint a narancsbőr és hogy lóg :( Mit tehetnék ??

(bocsi ha nem a szépség divat-ba tartozik a kérdés)


2012. aug. 25. 21:17
 1/3 Kyraaaaaaa válasza:
48%
Egészségesen étkezz!!!!El fog múlni hidd el !És ha nem is teljesen alig lesz látható!Kicsi mell az kicsi mell...nem tudsz velük mit csinálni.Attól kezdett el lógni mert lefogytál egy csomót.Spoortolj,sportolj és sportolj.De szerintem ha fáj is akkor menj el az orvoshoz.Nőgyógyászhoz.
2012. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vannak mellfeszesítő gyakorlatok,ha gondolod írhatsz privit és írok neked egy párat,vagy simán is rákereshetsz biztos lehet találni szép számban
2012. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem fáj csak szerintem csúnya, és hát eléggé gátlásos is vagyok, ha esetleg majd egyszer lesz barátom nem hinném hogy le mernék előtte vetkőzni :(

De még szeretnék fogyni is, ha fogyok még akkor csak rosszabb lesz ?? Mert 83kg-ról fogytam le 73kg-ra de elszeretném érni a 65-öt. Ez még befolyásolná ??

2012. aug. 25. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!