Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mit éreztek mikor...

Lányok ti mit éreztek mikor megláttok egy sokkal szebb/csinosabb/nőiesebb lányt/nőt?

Figyelt kérdés
Lehet nekem a kisebbségi komplexusom miatt van deee én nagyon le tudom magam "kicsinyíteni" ha meglátok egy sokkal szebb lányt.
2012. aug. 27. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok :/
2012. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Elmegyek a közeléből, mert nem akarom összehasonlítani magam vele.

Rosszul érzem magam, úgy, mintha én senki lennék...

Meg ahogy a férfak néznek rá, úgy, ahogy rám sosem.

2012. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
engem mindig elkap az irigység ,magamba k*urvázom őket (persze nem mindegyiket hanem aki kicsit is úgy viselkedik )
2012. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Azt hiszem ez elég önteltnek tűnik majd,de leírom.

Elég szép lánynak mondanak és az a tapasztalatom,hogy sok lány már csak emiatt alapból ellenszenvesnek tart.

Pl mikor felszállok egy buszra,úgy néznek rám mint valami utálatos dologra amit azonnal ki kell irtani.(Pedig nem öltözködöm k*vásan)

Ez nekem nagyon nem szimpi hozzáállás.

Ha én látok meg egy csinosabb/szebb lányt arra gondolok,hogy szerencsés,jó az ízlése.Rossz kedvem nem lesz és nem hagyom el a helyszínt.Biztosan van akinek Ő sem tetszik,ízlések és pofonok.

2012. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Végignézem,belegondolok,hogy "lennék-e a helyében?":)

Általában a döntésem hosszas gondolkodás után az,hogy nem,de pl van pár modell,színész akivel azonnal cserélnék:)


Amúgy meg valamiért nem vagyok ez a féltékenykedős típus,nagyon hamar megtalálom az emberekben a hibát,így ha már előjön bennem a féltékenység akkor a hibájára koncentrálok és elmúlik a féltékenységem..fura..

2012. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Múltkor olyan szép láttam Pécsen, de tényleg. Rövid fekete haja volt, zöld szemei, kicsit barnább bőre, nálam biztos magasabb, olyan 165-175 centi között lehetett, igazából az arca volt ami, nagyon szép volt. Nem tudom miért, olyan különleges és szép volt. Ilyenkor belegondolok, hogy milyen lehetnék én, ha úgy néznék ki, mint ő, én sohasem leszek olyan szép, meg ilyenek. De ez kb. 10 percig tart, utána elis felejtem. :)
2012. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (7.).

Tesóm elég szép, mármint az arca, a stílusa nőies, csinos, elegáns. Kicsit duci, és 165 centiméter. Szerintem őt is sokan nem szeretik azért, mert szép, még akkor is, ha ducibb. Múltkor pl. suliidőben ment fel a lépcsőn 1-2 barátnőjével, jön le az emeletről 2 csaj, és elég csúnyán néztek rá/rájuk. Még aznap valakitől visszahallotta, hogy az a csaj csak így külsőből azt mondta, hogy Kényes, meg flegma. De ezt tuti csak azért mondta, mert szebb volt nála/náluk. Mert amúgy egyáltalán nem az, csak néha. :D

2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sóvárgást. Szeretnék úgy kinézni... :)


De! Csak RAJTUNK ÁLL A VÁLTOZÁS! :)

2012. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! akkor ugy latom nem csak én vagyok így ezzel.:)
2012. aug. 28. 07:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Irigység, sóvárgás, düh, "megöllek te k*rva" érzés, sírás... kegyetlen érzés.
2012. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!