Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az összes osztálytársamnak...

Az összes osztálytársamnak már nő a ci. Cie és hát, nekem. Nemigazán, de az nem is baj, csak a többieknek tök kerek, enyém meg hegyes, és nagyon zavar, micsináljak ellene?

Figyelt kérdés

Mit tudnék csinálni ellene?


/amúgy most megyek majd 7.be/



2012. aug. 28. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hordj melltartót. Ne aggasszon hogy a tied kicsi, vagy más formájú, idővel kialakul majd.
2012. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Én a helyedben inkább a helyesírásom miatt aggódnék!!!
2012. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az zavar hogy hegyes, és átlátszik a pólódon, vegyél ilyen sport melltartó szerűséget, van olyan aminek nincs kosár része kialakítva, tehát nem baj ha nincs igazán melled.
2012. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 doryka1234 válasza:
100%
Volt egy osztálytársnőm, amikor elballagtunk, nem volt neki egyáltalán melle. Most basszus....hát igencsak megnőtt neki. Nem kell aggódni.
2012. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Fogadd el a cicijeid olyannak, amilyenek, mert még bőven van idejük fejlődni. Ez egy hosszú folyamat, nem egyik napról a másikra megy. Legyél türelmes! :)
2012. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyi idősen nekem is apró volt és hegyes, nagon nem tetszett.

Én most megyek 10.- be, azt nem mondanám, hogy nagy, de elfogadható méretű, és nagyon szép kerek a formája.

Még egész biztosan sokat fog alakulni, ne keseredj el. Addig pedig keress valami kis méretű melltartót/topot. :)

2012. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek kerek a melle, elég sokféle mell van, van hegyes is, nekem is ilyen, ha zavar vegyél fel egy kis topot vagy melltartót és nem fog látszani.
2012. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy, majd megnő neked is. Amúgy nem mindenkinek kerek a melle, de a tied még bőven fog formásodni, nőni.
2012. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenki válaszát,és bocsi e helyesírásért..O.O
2012. szept. 5. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!