Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit tesztek a...

Lányok! Ti mit tesztek a szépségetekért? Mit csináltok egy nap? Milyen márkákat, termékeket szerettek? És ezeket hol és mennyiért szerzitek be?

Figyelt kérdés

:D Hejj mindenki:D A kérdés adott... bocsi hogy sok meg minden de ez kicsit mozgatja a fantáziámat és kéne nekem is valami újítás. Csajok, várom a válaszokat ^^

18L



2012. aug. 30. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Én most a nyáron nagyon rákattantam a szépségápolásra:D Elég pattanásos a bőröm, és kentem is őket mindig, és most is van krémem a bőrgyógyásztól, de az most elkezdett nem hatni, biztosan hozzászokott a szervezetem:S pedig az nagyon szépen eltűntette a pattanásaimat mind az arcomon, mind a vállamon. Ezért most elkezdtem valami arclemosót használni, amit a nagymamámtól kaptam, nagyon jól lehozza a piszkot az arcomról, és a pattanásoknak is segít :) Nem szeretem a márkás dolgokat, mert az a tapasztalatom, hogy a legtöbb az csak a márkanévre ad, és közben meg nem használ semmit. Habár, most találtam itthon egy Garnier pattanástalanító tonikot, és az úgy tűnik, beválik:D Egyébként pedig, ha nagyon durva a helyzet, akkor teafaolajozni szoktam az arcomat, esténként, meg néha nappal is, azért is szeretem, mert nagyon jó illata van:) Az arcomat csak vízzel szoktam mosni, azt olvastam, hogy nem jó tusfürdővel, mert az szárítja a bőrt, és előbb ráncosodik. Naponta többször is lemosom hideg vízzel az arcomat, főleg így nyáron, amikor izzadok.


A hajamat ricinusolajozni szoktam hajmosás előtt, mosás után pedig ecetes vízzel szoktam átmosni, és úgy megszárítani, gyönyörű lesz mindkettőtől a hajam, szépen kihozzák a színét, könnyen fésülöm, később zsírosodik, és mielőtt még bárki azt hinné, hogy ecetszagú vagyok, nem, az ecetszag rögtön kiszáll a hajamból:)


A körmömet citrommal szoktam átdörzsölni, attól jól megerősödik és egészséges lesz, meg néha fogfehérítő fogkrémmel és szódabikarbónával szoktam sikálni, attól pedig kifehéredik a vége :) A kézfejemet pedig levendulás olívaolajjal szoktam kenegetni, amit én csináltam, nagyon jó érzés, és nagyon puha lesz tőle utána a kezem:)


A fogaimat néha szódabikarbónával mosom, és havonta átdörzsolöm citrommal (a citrommal óvatosan kell bánni a fogon, mert tönkreteszi a fogzománcot, ha túl sűrűn használjuk) ettől nagyon szép fehérek lesznek. Na meg persze reggel-este mosom, dehát ez természetes:D


A lábamat (az egészet) minden nap bekenem babaolajjal, puha lesz tőle a bőröm, és nem szárad ki :)


Remélem sikerült tippeket adnom:D

2012. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsere nem kell szenvednem sem a borommel, sem a hajammal, sem a kormommel, sem az alakommal :) Egeszsegesen taplalkozom, rendszeresen sportolok. Szedek kulonbozo vitaminokat is. Egy atlagos napom arcmosassal indul :) Sminkeles elott hidratalokremet kenek, aztan alapozo, szemhejpuder, szemceruza vagy tus, puder es szempillaspiral. Munkambol kifolyoag surun kell kulonbozo osszejovetelekre jarnom, ekkor erosebb sminket teszek fel, ezert ilyen estek elott nem hasznalok nappalra alapozot. A sminket lemosom. Hetente 2x leradirozom a borom, arcon es testen egyarant. Testen luffaszivacsot hasznalok. A hajamat sokszor kontyban hordom, surun lakkoznom kell, ezert nagyon odafigyelek ra. Hetente 3x mosom meg, hasznalok sampont, hajbalzsamot, hajpakolast, hovedot, felevente ricinusozom. Hajvasalot es hajgondoritot nagyon ritkan hasznalok.

Inkabb high kategorias termekeket hasznalok, mert nalam ezek valtak be. Pl MAC, Chanel, Yves Rocher, Dior, LOccitaine. Ezen kivul van sok L'oReal, Maybelline, Maxfactor es Rimmel cuccom is.:)

23N

2012. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Kifelejtettem a sminkelési szokásaimat:D

Általában csak barna szemceruzát, szempillaspirált és korrektort használok, de különlegesebb alkalmakra sötétbarna szemhéjfestéket is szoktam használni:D például most évnyitóra. Szájfényezni és rúzsozni nem szoktam, mert nem nagyon áll jól, bár most találtam egy szájfényt, aminek kicsit mattos a fénye, és az egészen jó, aminek örülök:D

Ezeket este sminkelmosóval szoktam leszedni fürdés előtt, fürdéskor bő vízzel mégegyszer lemosom, fürdés után azzal a nagymamámtól kapott tonikkal mégegyszer lemosom, a szemem környékét, ha még maradt rajta egy kis smink, azt niveával leszedegetem, aztán mégegyszer megmosom az arcom vízzel, és csak ezek után jön a krém/olaj/tonik, attól függ, melyik kell.:)

15/L

2012. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dove önbarnító testápoló (ha jól tudom 800Ft körül van) [link]

Minden nap vasalom a hajamat, syoss hővédő hajformázó spray-t használok hozzá [link]

arctisztító tonik [link] (980- 100Ft körül van)

ASTOR alapozó [link] (3400 FT)

korrektor [link]

szempillaspirál , szemceruza, szájfény

sminklemosó [link] (1000Ft alatt van)

kb ennyi, ha egy nap nézzük

2012. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Pattanásos arcra: Minden nap reggel és este mosom meg, kőpúder alapozót használok, barnás, rózsaszínes és zöldes árnyalatú szemhélyfestéket, tus, és szempillaspirál. Havonta megyek kozmetikushoz arctisztításra. Egy ideig hormonokat szedtem az arcomra, de mivel veszélyes, abbahagytam és nemsokára a bőrgyógyász által felírt gyógyszert fogom használni. A számra rendszeresen bebe ajakírt használok, mert eléggé cserepes lenne nélküle. Mindenkinek szólok: TILOS a Labello!!!! nemrég amerikában nagy balhé volt, mert kiderült, hogy direkt olyanra csinálják, hogy jobban szárítsa az ajkaidat, és ezáltal többet használd és többet vegyél. Ez emellett személyes tapasztalat is.

Havonta járok fazongyantára, a lábamat itthon epilálom amikor épp kell, a honaljamat 3 naponta esténként fürdéskor leborotválnom elég.

Dezodornak a legjobb a sprés Garnier, szerintem. Testápolónak niveát használok, azt a gyorsan beszívódót. Arckrémnek nappali vegyes bőrre való szintén nivea. Ha kezd kikerekedni egy pattanás, vagy alkoholos leszárítóval lekenem. Arclemaosónak nagyon jó a sima rossmannos Rival de Loop arclemosó hab.

Évszakonként egyszer járok fodrászhoz fazont felujíttatni, de többször csak frufrutvágatni. Mivel gyorsan zsírosodik a hajam, heti 2-3 alkalommal is megmosom. Reggelente a fejem tetejét és a frufrumat csak vízzel, és formára szárítom, mivel éjszaka mindig lelapul.

Fürdeni minden nap szoktam, de csak minden 3. nap mosakszom mindenhol, a hónaljat és odalent mindig minden nap alaposan, a többit elég csak 3 naponta, vagy ha izzadtam, addig pedig csak vízzel, különben nem lesz meg a bőr megfelelő ph értéke.

Szinte csak Avonos szemhéjfestéket használok. Szempilláknak Rimmel vagy NYC. Essence vagy Avonos tus. Az arcomra kevés Rimmel alapozót és Essence korrektort használok, hogy ne tömítsem a pórusaimat túlságosan.

A mobilomra letöltöttem egy naponta megcsinálandó 20 perces popsi és láb- edző programot, és egy hete végzem, de mindig sportoltam valamit, volt hogy lovagoltam, futottam, úsztam és táncoltam. Mostanában csak ezt az edzésprogramot csinálom, és mindenhova biciklivel vagy gyalog megyek, akármilyen napszakban, akármilyen messze van.

Igyekszem egézségesen táplálkozni, ritkán eszek húst, és zsíros ételeket, édességeket, bár a Nestea-ről nem tudok lemondani. Nem dohányzok és nem iszok, nem élek droggal. Minden nap megvan a minimum 8 óra alvás. Cupron párnahuzaton alszok, amelynek lényege, hogy olyan rézionokat bocsájt ki, amelyek lelassítják az arcbőr öregedését, és bőrfiatalító hatásúak. Ez elég drága, 12 ezer Ft, ezért is csak a 17. szülinapomra kaphattam meg. A körmeimet sosem vágom le, mindig csak reszelem, és magam festem hangulathoz illő körömlakkal.

Ruhákban a sportos, de csajos dolgokat kedvelem, de vannak elegánsabb cuccaim is. Kedvencem a Jeggings- élénk színű csinos de kényelmes felsővel- sportcipő vagy magssarkú szandál vagy csizma összeállítás.

Valamint szedek ilyen étrendkiegészítőt a hajamra mert mostanában nagyon hullik, és a körmömre mert túl puha.


Hát ennyi lenne. Azért nem kis terjedelmű novella lett. Minden elismerésem annak, aki elolvassa :D


ui: egy kis otthoni praktika: tökéletes bőrradír tesre (ne arcra!!!) olivaolaj és nagyszemcséjű só keveréke! Nagyon sima lesz tőle a bőr! ;))

2012. aug. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen csajok nagyon aranyosak vagytok amint géphez jutok mindenkit felpontozok!!!;)
2012. aug. 30. 23:45
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát...húúha...:DD


A pattanásokra algologie arctonikot,algologie arcgélt,és algologie arcpakolást használok minden nap,és minden 3.nap leradírozom,de van,hogy jobban használ,ha csak lemosom vízzel,és átmosom szappannal.


Haj:

A hajamat 3 naponta mosom,ricinus olajat,schauma gyógynövényes sampont,és kallos hajpakolást teszek rá. Ezen kívül gliss kur törezés elleni olajat teszek a végére. Mivel szinte minden nap vasalom,ezért syoss hővédő spray-t is használok.


Köröm:

A körmömet soha nem vágom,mindig csak reszelem. Általában átlátszó vagy piros körömlakkal festem ki.


Smink:

miss sporty szemhéjtus,maybeline one by one szempillaspirál,essence szemöldökceruza,s-he korrektor.+ szempillagöndörítő. Soknak tűnik,pedig nem az :D

Ezenkívül még alkalmakkor szemhéjpúdert,és szájfényt használok.

Ezt minden este lemosom,rossmann-os sminklemosó tejjel.


Baba kakaóvajas testápolóval kenem be magam,minden este.

Kalcium Kovaföld kapszulát szedek(a haj,a bőr,és a köröm egészségére)

Ezen kívül persze minden nap fürdök,Playboy Play it sexy tusfürdőt használok,és 3 naponta radírozom a bőrömet Fruttini cseresznye illatú testradírral.(:

A lábamat oriflame-es lábkrémmel kenem,és a sarkamat mindig lereszelem.

Ja,és a szempillámat pedig szintén ricinussal kenem.


Asszem ennyi :]


15L

2012. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5. voltam, és üzenem az előttem levőnek, és az 1. hogy minden tiszteletem az ízléses és ápolt sors és fajtársaimnak, valamint a kérdés kiírójának szintén ugyanezt, és hogy nem mindenki ilyen udvarias :D


20L

2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenki fel lett pontozva:)
2012. aug. 31. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Naponta fürdök :D Na jó, viccet félretéve :D

Tusfürdőt használok alapjáraton, tök mindegy milyet, a legolcsóbbat, de nyáron inkább szappant szoktam használni, pl. Dove vagy Baba :D (nagyon pattanásos és zsíros mindenhol a bőröm)

Testápolót csak télen illetve végszükség esetén használok :D Nyáron pl kizárt, hogy egy cseppet is magamra kenjek, elég bajom van a bőrömmel. Télen ha már feszül és reped fel, akkor bekenem :D Kézkrémet azért télen és nyáron is használok néha :D (Testápolóm az általában Neutrogena)

Sampont sokfélét használok, mindig mást. Most Garnier Ultra Doux gyógynövényeset kaptam anyutól, nem rossz. Kaptam mellé balzsamot is, az sem rossz. Hajhabot is kaptam, az MedaVita és nagyon jó, csak az ára nem.

Arckrémem is van, az is ilyen végszükség esetére, ha kiszáradnék netán, Nivea de nem tudom milyen :D

Arctisztítóm most Garnier 3in1 valami van, és egy Bioderma arctonik :D

Auchanban szoktam venni ezeket, vagy anyukám hozza nekem. :D

18L

2012. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!