Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Nektek tetszenek...

Fiúk/Férfiak! Nektek tetszenek/tetszenének az ilyen (illetve ehhez hasonló) ruhák a lányokon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


(Nem csak alkalmakra, hanem mindennapos ruházatként.)



2012. aug. 30. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Kedves #24-es! Szerintem te vagy az, aki itt valamit félreértett. Szó sem volt róla, hogy ez a divat ITT lenne felkapott, ezt senki nem mondta. De tudod, a nyugati divaton kívül létezik még más is ám :) A véleményedet amúgy megköszönöm, de a stílusodon, amivel kifejezésre juttattad azt, még van némi csiszolni való :)
2012. aug. 30. 22:36
 32/65 A kérdező kommentje:

#30: Sokan hordanak ilyet (természetesen nem itt, ebben az országban), és általában nem a feltűnés miatt. Sőt, a legtöbben utálják azt, hogy megbámulják őket. Illetve miért kéne pszichiáter? Ez is csak egy módja az önkifejezésnek, mint a punkok meg rockerek. Azok mennyivel különbek ettől?

És amúgy meg igen, aki ezeket tervezi, az hordja is őket általában.

2012. aug. 30. 22:40
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de te nagyon véded ezt a stílust. Akkor hord. Talán az utcán szembe jön az a pasi, akinek ez is bejön. ( De mérget azért ne vegyél rá!) 20/f
2012. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:

Igen, szívügyem ez a stílus, és minden képviselője olyan mintha a családom lenne, még ha csak néhányat ismerek is személyesen :)

Amúgy csak azért kérdeztem, mert még nem volt barátom, de elkezdett érdekelni ez a stílus, és kíváncsi vagyok, ez mennyiben rontja az esélyeimet. Úgy látszik eléggé, de ez fontosabb nekem, mint a pasizás :D

2012. aug. 30. 22:50
 35/65 anonim ***** válasza:

Ez a stílus a lolita, nem?:D

Nekem nagyon bejön, mondjuk inkább a punk lolita. Utcára fel nem veeném, az biztos.:D [link]

2012. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
*venném
2012. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

Igen, ez a loli stílus :) (Csak nem szeretem hangoztatni a stílus nevét, mert a könyv miatt sokaknak negatív kép jelenik meg rólunk miatta).

A punk nekem is tetszik, de egészen enyhén csak. Én inkább az elegant/classic feél húzok, bár nagy vágyam lenne, hogy az "elegant classic sweet lolita" egy létező stílusirányzat legyen :D (Bár ehhez iszonyt jónak kéne lenni a coordi-ban, és nagyon sok szabályt figyelembe kéne venni, stb.)

2012. aug. 30. 23:45
 38/65 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ez kicsit olyna, mint mikor az emberek anime figuráknak öltöznek.

Kicsit furcsa. Vagy inkább nagyob.

És igen, az önkifejezés eszköze. De akkor is azt a célt szolgálja, hogy az illető, aki hordja, feltűnő legyen.

Ha mindenki ilyen ruhában mászkálna, mert ez lenne itthon az elfogadott divat, akkor is ennyire tetszen?

2012. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Ha valaki "anime figurának öltözik", az a cosplay (costume+play). És annak semmi köze a lolita divatirányzathoz. És igen, akkor is ennyire tetszene valószínűleg, ha többen hordanának ilyet.
2012. aug. 31. 00:15
 40/65 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy ez az, hanem hogy nekem az jut róla eszembe.

Az is elég bizarr, meg ezis.

2012. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!