Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Nektek tetszenek...

Fiúk/Férfiak! Nektek tetszenek/tetszenének az ilyen (illetve ehhez hasonló) ruhák a lányokon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


(Nem csak alkalmakra, hanem mindennapos ruházatként.)



2012. aug. 30. 22:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
44%
Már hogyne lenne. Akkor nem így hívnák. Szerinted miért akarna egyébként egy felnőtt vagy majdnem felnőtt nő kislánynak öltözni.
2012. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:

Tudod az a baj, hogy nem érted az egészet. A stílusnak "lolita" a neve, de semmi köze a könyvhöz. A lolita nem arról szól, hogy "egy felnőtt vagy majdnem felnőtt nő kislánynak öltözik", hanem arról, hogy ezekkel a ruhákkal és viselkedésmóddal visszahozzuk az eleganciát és szépséget abból a korból, ahonnan a ruhák "erednek" (azaz a viktoriánus, rokokó korszak) nem pedig arról szól, hogy figyelemfelkeltőek és "felháborítóak" legyünk.

Mielőtt beleszólsz egy témába, járj utána, mert így csak lejáratod magad a tudatlanságoddal. Én se szólok bele olyanba, amihez nyilvánvalóan nem értek, neked se kéne.

2012. aug. 31. 12:54
 53/65 anonim ***** válasza:
"Nem valóak a városi környezetbe" aha, azért hordják a legtöbben Tokyoban, a világ legmodernebb és egyik legnagyobb városában :D A kérdésre visszatérve, nekem nagyon tetszenek, de egyrészt drágák (az eredeti jó márkásak) másrészt Magyarországon ha kiteszed ilyenbe a lábad legalább 10-en megvernek az első 5 méteren. De ha egyszer eljutok Tokyoba tuti fogok loli ruhákat is hordani :D
2012. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:

Tudod kedves kérdező,hogy igazából az a gáz tényleg,hogy itt

Magyarországon már a rockereket,illetve a gótikus stílus képviselőit sokan körberöhögik,azért mert nem úgy öltözködnek,ahogy az megszokott!


Tipikus magyar hozzáállás:

Ha valaki szokatlan,kicsit másképp öltözködik,vagy egyedi,röhögjük ki,mert az jó poén!

2012. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszenek, mondjuk amiket utoljára linkeltél azt hiszem, azok nem annyira, de amit először meg másodjára, azok nagyon szépek. Nem venném fel, legalábbis gyakran nem, mert nem az én stílusom, de ennek ellenére tetszenek :)


Ilyeneket hordasz kérdező, vagy még csak tervezed hogy beszerzel párat?


18/L

2012. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
Még csak tervezem, de elég lassú a folyamat, mert mivel nagyon drágák, magamnak varrom őket, és közben folyamatosan konzultálok két varrónővel, hogy ha nem tudok valamit, akkor segítenek megvarrni :) Nem akarom elrontani őket, elvégre elég sok munkám van benne (mármint a kész és folyamatban lévő ruhákban). :)
2012. aug. 31. 18:59
 57/65 anonim ***** válasza:
44%

az eleganciát és szépséget abból a korból, ahonnan a ruhák "erednek" (azaz a viktoriánus, rokokó korszak)

Ezen jót nevettem. Az oké, hogy valami ál indokot kerestek egy jelenségre, de legalább nézzétek meg a töri tankönyveket. Ez a két korszak igencsak messze van egymástól. Ráadásul közös gyökerük sincs. Akkor honnan is erednek ezek a jelmezek?!

2012. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy a két korszak messze van egymástól, a ruhákat onnan vettük át. (Bár a viktoriánus korszakból több elemet, mint a rokokóból.)
2012. aug. 31. 22:54
 59/65 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy olyanom, mint az 1., minden nap azt hordanám :)

A Szerelmünk lapjai című film jutott eszembe róla egyébként.(nem tudom, volt-e benne ilyesmi ruha, de az a hangulat ugrott be róla.) Nem olvastam, mit szóltak hozzá a fiúk, de nem is érdekel, nekem hihetetlenül tetszik :)

Ha kész leszel, töltesz fel egy képet róla ide? :) Engem nagyon érdekel.

U.i. Jaaaaaaaaaaaaaaj de csodaszép az elsőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő :D

18/L

2012. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

Igen, jó lenne ilyenben látni a nőket, nem csak ivágott szarokban.


18/f

2012. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!