Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 30 év feletti nők! Hogyan...

30 év feletti nők! Hogyan ápoljátok a szépségeteket? Torna, smink, köröm, stb.

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok Anyu helyében:D 39 éves. :


Bőr:

-Sosem jár szoláriumba, csak télen 1x-2x, nyáron napozik

-Nem dohányzik

-használ testápolót(mindennap)

-néha eljár szaunázni

=szép, ráncmentes bőr


Alak:

-csak egészséges kajákat eszik(de tényleg, csoki még egyszer sem volt itthon. de tényleg.)

-mindennap eszik húst, de csak is csirkemellet és rengeteg-rengeteg halat

-rengeteg zöldség és gyümölcs

-hetente 5x elmegy futni egy órát, tornázni utál, de a futás kikapcsolja

-jaa és sok főtt tojást és túrót eszik:D


Haj:

-kb 3 hetente megy hajat festetni a fodrászhoz

-heti 2x mos hajat, amúgy balzsamot nem használ o.o


Köröm:

-kb 4 hetente(azt hiszem..maximum) jár körmöshöz, egyszerű francia


Smink:

-mindennap szempillaspirál

-az alapozót gyűlöli, de nincs is rá szüksége


Azt hiszem mindent leírtam:D Durván igényes és kifinomult Anyukám van, aminek nagyon örülök, nélküle szerintem stílusom sem lenne.

2012. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 2. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még ugyan nem vagyok 30 év feletti, 28 éves vagyok, de leírom én hogyan figyelek magamra:


Test:

Tornázni nem kell, mert jó a genetikám, hajlékony és csinos vagyok! :)

Annyival még picit rásegítek a szinten tartás érdekében, hogy még jobb legyek, hogy használom az Eveline Cosmetics feszesítő, karcsúsító krémeket. Így még jobb vagyok! :)

Előtte tusradírozom magamat, ettől nagyon sima a bőröm.

Testápolót is használok néha.

Borotválkozom ha már egy kis borostám van (láb, hónalj, nemiszerv egyaránt)


Smink:

Mindig sminkelek: alapozó (hogy még egyenletesebb legyen a bőrszínem), kis púder (hogy mattosítson és ne fényledjen az arcom), szempillaspirál több rétegben (hogy nagyobbak legyenek a szemeim és dúsabbak a szempilláim), szemhéjtus (cicásabb szemek eléréséért), szemceruza (szem kiemelés érdekében), szemhéjfesték (hogy legyen árnyalva a szemem, mert így jobban néz ki), rúzs (lila vagy rózsaszín, hogy a szám is ki legyen emelve valamennyire).

Körmömet lakkozom mindig más színűre, de mindig le van vágva, így nem tudom összekoszolni.


Haj:

Feketére van festve a hajam, kb. 3-4 hetente megyek fodrászhoz, tehát mielőtt már fakóbb lenne és jól látható lenne a lenövés máris befestik. :)

Valamint szedek most Revalid kapszulát, mivel hullik a hajam, ez majd megállítja (mint régebben is), valamint gyorsabban nő tőle a hajam, egészségesebb lesz és erősebb és nem fog úgy töredezni sem.


Ruha:

Sokféle bizsu ékszer ez alap dolog nálam, szeretem a csillogós ruhákat. Hidegebb évszakokban is felveszem a szoknyát, mivel imádom a harisnyákat. Magassarkút és alacsonyabb sarkút is egyaránt hordok. Sportos cuccok azok nem az én világom, tehát ilyeneket nem szoktam felvenni.

2012. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok:


Még azt lefelejtettem, hogy nőies cuccokat szeretem tehát, valamint a hajam is hosszú.

2012. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!