Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tornáztok fenékre...

MadameViciouse kérdése:

Lányok! Ha tornáztok fenékre azt hány kilóval végzitek?

Figyelt kérdés

Remélem belefér még a szépség kategóriába:)

Én 20kg-al guggolok és 10kg-al végzek lábemelést,de annyira nem fejlődik az izom,egy ideig igen,most stagnál:S

Talán emelni kellene a súlyt,de nem bírnék többel.

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. szept. 2. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
van akinek nincs szüksége súlyra pl nekem mert a nélkül is lehet izmosodni te hülye vagy bár ha akkor a segged mint egy disznónak akkor pakolj még rá 1 tonnát
2012. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok,nem nagy a seggem.Elég beszűkült a látásmódod.Olyannal nem vitatkozok aki azt se tudja mi merre hány méter:D
2012. szept. 2. 19:18
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Lányoknak a feneket (meg úgy általába mindent, kivéve ha testépítő vagy) szálkásítani, izmosítani szokás, hogy formásabb legyen. A szálkásítás kis súllyal sok ismétlés, aminek az eredménye az lesz, hogy szép izmos lesz a fenék (izom azért nem fog rajta látszódni, mert vastag ott a bőr). Amit te csinálsz, az tömegnövelés (nagy súllyal kevés ismétlés), ami az izmok növekedését segíti elő. Tehát ha tovább folytatod ezt, akkor nem helyes, kerek popsid lesz, hanem izmos, ámde nagy.
2012. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én nagyobb feneket szeretnék,mivel vékony vagyok így a fenekem sem elég "nagy".(számomra):P
2012. szept. 2. 22:17
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem,itt tényleg ennyi értetlenkedő ember van?

A kérdés adott és teljesen érthető.

Az meg megint más,hogy a nők többsége csak guggol vagy súly nélkül várja a fejlődést,közbe meg ugyanolyan sorvadt kis fokhagyma s eggük marad.

Jól csinálod kérdező!Jó látni,hogy akad aki tényleg fejlődni szeretne,nem csak megnyugtatni a lelkiismeretét,hogy"Márpedig én tornázok"

Valóban a sport kategóriába többen értenék miről írsz!

2012. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%
Én azért nem használok rá súlyt, mert kifejezetten kerek fenekem van, így csak szálkásítani akarom, sok ismétlés súly nélkül.
2012. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Mindegy,okosabb nem lettem ,de így jártam!Utolsó szerencsés vagy!:)

Köszi a válaszokat:D

2012. szept. 3. 14:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy nőjön az izom, tömegnövelő étrend kell.
2012. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Van is
2012. szept. 3. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!