Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok a szemetekben egy fiú...

Lányok a szemetekben egy fiú akinek a szájában állandóan fogpiszkáló van azt parasztnak nézitek vagy ez nem zavaró?

Figyelt kérdés
Az állandóan nem azt jelenti hogy bulikban meg iskolában hanem csak pl mikor sétál az utcán vagy otthon ül vagy biciklizik,motorozik, autót vezet stb.Szóval kultur helyeken nem csak szabadidőben .
2009. júl. 28. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
én személy szerint igen. nem szeretem az ilyeneket, de lehet hogy valaki meg épp erre fog beindulni.
2009. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi,de eléggé annak.....kb. mint régen az,hogy egy szalmaszálat rágcsált a helyi "menőgyerek"
2009. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én csak simán hülyének nézem az ilyet.
2009. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

abszolut paraszt! Lehet a szájában, ha otthon ül egyedül, máskor nemkéne! :)

Gondolom ezt most a körömrágásos storyból vetted! :D

2009. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
egyértelműen paraszt
2009. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A fogpiszkálót arra találták ki, hogy az ételmaradékokat evés után kitisztogassuk a fogaink közül...

Ezt a tisztogatást úgy illik végezni, hogy más ne lássa (lehetőleg)!

Ezek után egy szájban forgatott fogpiszkáló elég gyomorforgató látvány : eszembe jutna, hogy mennyi ételmaradék lehet azon a fadarabon... :-P

2009. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyáltalán nem parasztos, sőőőőőt! Édes...
2009. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ciki, ha valaki ezt csinálja. És tudod, hogy szerintem mi a legnagyonn tahóság? Hogy "csak" szabadidejében csinálja, kultúrhelyeken nem. Tudod ebből mi jön le nekem? Az, hogy a legszűkebb környezetét, akiknek a véleménye meghatározó kellene, hogy legyen, nem tiszteli! Ha a családját és közeli ismerőseit nem tiszteli, akkor miért tisztelné a barátnőjét, vagy később a feleségét? Különben is, olyan hanyag benyomást kelt, és én nem szeretem a hanyagságot.

Nekem ennyi mindent elmond egy fogpiszkáló a szájban, de láthatod, semmi pozitív nincs benne.

2009. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akarom azt írni, hogy bunkó, de elég taszító...
2009. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartja mindenki bunkónak? Jobb mintha cigi lógna a szájából! Nem paraszt.
2009. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!