Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 8. osztályos vagyok és osztály...

Fancsuu kérdése:

8. osztályos vagyok és osztályfönökit adnak ha vaki festi a körmét . Valyon ennek mi az oka? Mert szerintem senki sem lesz rosszabb ember ha festi a körmét.

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért,hogy a kezedet HELYESÍRÁSRA használd :D
2012. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mmano88 ***** válasza:

Azért, mert ilyenkor a tanulással foglalkozz, ne a szépítkezéssel. Egyébként szerintem jó dolog, hogy nem engedik. (Láttam már itt olyan kérdést, hogy a 6.-os kislány műkörmöztet.) Nekünk se engedték se a sminket, se a haj vagy körömfestést.

23n

2012. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem meg hülyeség, mert 14 évesen nem leszel koravén ha fested a körmöd :D
2012. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
keresztény suli? :D
2012. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem tilthatják meg. És a kinézeted miatt nem adhatnak osztályfőnökit.
2012. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj maradjatok már.:D

Szerintem sem lesz rosszabb senki. Az hogy így-úgy elvonja a figyelmed a tanulásról, meg nem erre kéne figyelni... Szerintem 3 naponta 20 percet igazán nem nagy dolog rászánni, ez senki eredményén nem ront, és se koravén, se kiégett nem leszel tőle. A műköröm kislányokon nekem se tetszik, de lehet ízlésesen is dekorálni. Szerintem egy ruhával harmonizáló színnel kifestett, reszelővel formázott köröm ezerszer jobban mutat, mint a tövig lerágott valamicsodák.:D Függetlenül attól, hogy a személy 14 vagy 41 éves. Most persze ha valamiben zavarná akkor nem kell erőltetni, de diákoknak nem látok olyan helyzetet, ahol gondot okozna.

2012. szept. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az eret mert iskolába tanulni járúnk nem pedig divatolni leht hogy en csak azert irom mer 22 vagyok meg az en idömbe meg nem igy volt.de ez az igazsàg
2012. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es: Te vajon festetted a körmöd? Kíváncsi lennék te hol voltál amikor írni tanítottak!


Nem hiszem, hogy ez hatással lenne a tanulásra.

Ahogy a 7-esh írásából kiderül õ sem festette a körmét mégis minõsíthetetlen a helyesírása. :)

2013. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!