Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen van még esélyem,...

15 évesen van még esélyem, hogy szép legyek? Vagy ilyen marad az arcom?

Figyelt kérdés
Ha tükörbe nézek én sem látom szépnek magam. Az osztályban meg csak azért utálnak mert csúnya vagyok. Turcsi orr, alacsony fekete szemöldök, kerek arc, ferde sárga fogak, húsos száj. Lehetek még szép? Mi a megoldás?
2012. szept. 9. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

tegyél ellene!!! kozmetikusnál már voltál? vagy használsz arckrémeket? és am nekem is kerek arcom van, de emiatt nem ítélnek el....am meg ismered a "fogkrémet"?? vagy a fogorvost? a húsos száj pedig annyira nem vészes..

keress fel egy orvost...vagy valakit, akiben megbízol :)

2012. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó frizura is sokat segít ám, és persze jó kisugárzás, az mindennek a nyitja! Nézd meg nyugodtan, h Barbra Streisand vagy Julia Roberts mennyire nem szép nők amúgy. És meglátod őket, sugároznak, csodálatosak! Fogaid meg fogorvos. Tessék magaddal törődni, és találni valamit, amiben különleges vagy. Akkor majd lesz önbizalmad is.
2012. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Először is fiú vagy, vagy lány? Mert ha lány akkor nem valami előnyös (fiúnak se, de lánynak meg főleg). Amúgy kozmetikus, fogmosás, fogszabályzó és valaki írta előttem már, hogy tényleg sokat segít egy jó frizura.
2012. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan lányt, aki kifejezetten csúnya volt olyan korban, mint te. Aztán 20-22 éves korára nagyon megszépült.

Még neked is sokat fejlődhet az arcberendezésed, úgyhogy ne keseredj el!

Egyedül a fogaidért tudsz sokat tenni, mindenképpen fontos a szájápolás. 18 éves kor alatt a fogorvos ingyenes, támogatás is jár a fogszabályzóra. Én is elhanyagoltam a fogaimat, sajnos én 20 fölött jöttem rá erre, úgyhogy nekem már igen borsos árat kell fizetnem érte. Egyébként meg a fogszabályzó viselése ápoltságot kölcsönöz, és egyáltalán nem ciki, ha ez eszedbe jutna.


De ami a legfontosabb: húzd ki magad és legyél vidám! A mosoly még a legrondább arcot is megszépíti. Emellett az önbizalmat is növeli. Állj hozzá optimistán a dolgokhoz, legyél vidám, mosolyogj mindig! Ez sokat dob a kisugárzásodon.

2012. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 nikkii. ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindent tehetsz ellene :) Egy kozmetikus nagyon sokat tud segíteni a szemöldök problémádon, de ha nem szeretnél kozmetikushoz menni, akkor még akár meg is oldhatod te is, csak óvatosan, nehogy elszúrd. Szerintem a kerek arc nem probléma alapból, nekem is az van, csak jól kell vele bánni. Egy kis bronzosítóval vagy pirosítóval amit srégen viszel fel az arcodra sokat tudsz nyújtani az arcodon. Hát a sárga fogak ellen vannak fehérítős fogkrémek, ezek nem tudom mennyire hasznosak, viszont azt tudom ajánlani hogy semmi esetre se használj sötét színű rúzsokat, mert azok kiemelik a sárga fogakat. A húsos száj pedig szerintem egyáltalán nem ronda, sőt. Egy szép szájfénnyel nagyon is vonzóvá válhatnak :)

Ja és még egy, ahogy előttem is mondták már, az arcformádon legjobban egy jó kis frizura tud segíteni neked :)

2012. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Csak és kizárólag azért látod magad csúnyának, mert nem hoztad ki magadból a legtöbbet.


Menj el kozmetikushoz, és mondd meg neki, hogy pofozzon helyre. Nevetségesen hangzik, én csináltam már ilyet, a végén mindketten elnevettük magunkat. :D Szóval kiszedi a szemöldököd, leápolja az arcbőröd.

Menj fodrászhoz, és válassz valami egyedi, szuper frizurát, ami jól áll!

Sárga fogak ellen pedig NEM KELL FOGFEHÉRÍTÉS! Elég, ha a banán külső héjával, vagy eperrel 2 percig dörzsölöd a fogad, majd megmosod. Én sem hittem el, hogy működhet, de tényleg működik :) Ha pedig a fogaid ferdesége zavar, kérhetsz fogszabályzót. Most biztos hülyén nézel, pedig a fogszabályzó szerintem állati jól néz ki :D Olyan laza.


Sok szerencsét! :)

2012. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Fogszabályzót még ebben az évben szeretnék, ha lehetséges. Azt a banános dolgot biztos kipróbálom :) Szerintetek szóljak anyáéknak, hogy emiatt utálnak? Már nagyon idegesít, de a szerintem nálam csúnyábbak csinálják ezt.
2012. szept. 10. 16:53
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért cseszegetnek a nálad csúnyábbak, mert örülnek, hogy találtak valakit, akivel megtehetik és addig sem őket fikázzák... Ők azok a típusok, akik utálják saját magukat, mert csúnyák, nem tudnak vagy lusták tenni ellene és rajtad vezetik le az emiatt bennük lévő feszültséget.


Szedesd meg picit a szemöldököd, moss fogat (az sokat számít), legyenek rendben a körmeid mindig és a ruhád legyen mindig tiszta.

Alap, hogy igényes legyél magadra, akin látszik, hogy igénytelen, azt messzire elkerülik az emberek.


Amúgy még sokat fogsz nőiesedni. Ennyi idősen én is olyan kis csúnyácska voltam, de törekedtem rá, hogy kikupálódjak (pedig akkoriban netünk sem volt, ami nagyban megkönnyítette volna a dolgot)

2012. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!

12 éves voltam amikor rájöttem, mennyire csúnyák a fogaim (amik amúgy szépek lennének, egyenesen sorban vannak, fogorvost ritkán látok). Jó kis mentás fogkrémmel (amit mellékesen utálok, dehát..) reggel-este jó alaposan fogat mosok, és már most sokkal fehérebbek a fogaim. Nem vakítóan fehérek, de nekem jók.

Fogszabályzó meg segíthet a ferdeségük miatt.

2012. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Annyira elegem van, már be sem megyek a suliba, mert egyből lecsúnyáznak a gyökér osztálytársaim. Ma még az egyik tanár is beszólt...
2012. szept. 28. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!