Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép lányok a pénzes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok a pénzes férfiakra mennek ugye? Akkor 40 éves koromra ha megszedem magam lesz esélyem?

Figyelt kérdés
Most 27 vagyok.
2012. márc. 29. 22:41
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
88%
Hát te is rosszúl vagy összerakva. Nem a szép lányok mennek a pénzes pasikra hanem a pénzéhesek. Ismerek sok szép lányt aki csóró pasival van
2012. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
89%
Hát lehet plasztikáztatnod is kell addigra..
2012. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
41%

első is megmondta, különben meg a randin mond hogy annak ellenére hogy XY a foglalkozásod, nem is sejti az ember milyen nagy a fizu. Kamuzz hogy 160k havonta, oszt csak 100. Nah és mi van akkor? Majd rájön egy idő után oszt azt mondod lefokoztak xD

Ha szűz vagy akkor is kamuzz, hogy tud utánajárni? sehogy

F18

2012. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
76%
Azé' némi értelem is kell még ehhez is. Persze a prostik mindig kaphatók.
2012. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
83%
Tudod,akármennyi pénzt összeszedhetsz felőlem.Akkor sem nyűgözöl le ilyen ostoba mentalitással.
2012. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:

"testképzavaros , aggszűz , csalódott lány válaszát kapod ."

Mindez azért lennék mert nekem nem a pénz az első. Pfff. Nevetséges vagy. 22 éves vagyok csinps és komoly párkapcsolatban élek

2012. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:

"Pedig így van a nők nem tudják maguk sem miért de a pénzes emberekhez vonzódnak, aki előbb azt írta, hogy nem nyűgöznéd le az is széttenné neked a lábát ha találkoznál vele és pénzes lennél."


Ezt általában azok gondolják így, aki utcalányok között nőtt fel...

2012. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
96%

ha addig nem csajozol,akkor pénzel sem lesz esélyed,mert pár mondat után le fogja vágni a csaj,hogy üres vagy.

egyébként a dominancia az ami iránt elsősorban vonzódnak.

ha pipogya vagy,és félsz a pinától,akkor idei-óráig szerethet valaki csak a pénzedért,de ezek nem tartós dolgok és csak megalázó helyzetekbe sodornak.

szóval a lóvé megkönnyíti a csajozást,de a viselkedésed és a tetteid azok amikkel megszerezheted a csajt.

2012. márc. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:

Hajtottam már el pénzes idiótát még 17 éves kislánykoromban :D

Az a szerencsecsomag a találkozásunk után 5 perccel már arról beszélt, hogy hány és milyen autója van. Aztán meg siránkozott egy sort, hogy őt a csajok csak a pénzéért szeretik. Itt hagytam faképnél.

Sok szerencsét azoknak, akik a pénzükkel akarnak csajozni!

2012. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
31%

Én nem vagyok pénzéhes, de nekem igen is számít, hogy mennyit keres a párom.

Tavaly tavasszal összejöttem egy álomférfival. Jól nézett ki, értelmes volt, kulturált. Annyira egymásra találtunk, hogy ősszel megkértem, hogy költözzön hozzám. Nekem saját lakásom van, egyedül tartom fenn (törlesztőrészlet, számlák stb). Annyit kértem tőle, hogy azokat a számlákat amiket ő is igénybe vesz (víz, gáz, áram)felezzük meg. Decemberben jött az első probléma. Volt pár közös barátunk és venni akartunk neki ajándékot, de feltűnt h semmibe nem adott bele. Mindent én fizettem ki. Gondoltam majd utólag odaadja. Később már a szilveszteri belépőbe, sem a kajába nem adott pénzt. Mikor finoman rákérdeztem, hogy mostanában miért nekem kell mindent fizetnem (mintha én tartanám el) akkor kinyögte, hogy ő nem tud ennyi kiadással számolni mert nem kap annyi fizetést mint én. Dühös voltam, rákérdeztem, hogy mennyi is az az annyi. Hát elég szomorú választ kaptam.

Nem szerettem volna megbántani, kitartottam mellette. Az utolsó csepp akkor történt, amikor a valentinnapi vacsoránál (6200 volt a végösszeg) benyögte, hogy neki már csak annyi pénze van ami a cigijére elég a hónapban, felesben sem tudja kifizetni a számlát az étteremben. Ez rányomta a bélyegét a szexuális életünkre is. Fájó szívvel de véget vetettem a kapcsolatnak.


Szerintem egyik nő sem vágyik arra, hogy egy olyan férfival élje le az életét aki anyagi gondokkal küzd. Minden nő azt szeretné, hogy ha ő szülni megy és esetleg nem tud dolgozni a gyerek miatt, akkor se kelljen nélkülözni. Nem mondom, hogy az anyagi dolgok a legfontosabbak, de hazudik az aki azt mondja, hogy nem számít. Egy férfi legyen családfenntartó. Ez a modern kori evolúció!

2012. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!