Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiskorom óta rágom a körmöm.18...

Kiskorom óta rágom a körmöm.18 éves múltam és nagyon idegesít de nem tudok "ellenállni". Mással is volt már így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben jártam,és már szégyelltem a kezem akárhol elővenni...de akkor is rágtam a körmömet!:(

Én úgy vetettem véget ennek,hogy tetettem fel műkörmöt,és már büszkén mutogatom a kezem:)

Ha letörik a műköröm,már akkor sdem rágom:)

23/L

2009. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a műkörmös előtt is szégyellem..
2009. júl. 29. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ejelentkeztem,és az a pár napig...nehezen,de megálltam,hogy ne rágjam le!!

Amúgy nem kell szégyellni,az enyémek is rondák voltak de beszélgettem a műkörmössel,és mondtam,hogy azért szeretnék,mert kiskorom óta rágom,és már szégyellem!:)

És nekem ráadásul még bumszli a hüvelyk ujjam is a jobb kezemen!!!:(Na az volt nekem a szégyen...de ilyen is sok csajszinak van,hamar megnyugodtam!:D

2009. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kicsi korom ota rágom és sajnos rajtam sem a műköröm sem a körömlakk nem segít , van hogy egy egész honapig kibirom de utána ujra rágom mert már nem bírom :S a műkörmöt nem szeretem, és semmit ami mű :S nemtudo mit tegyek hogy leszokja kerröl, volt ilyen keserű átlátszó körömlakkom de az sem segített :S
2009. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon sokáig rágtam a körmeimet, és az a rossz hír, hogy ez mindig vmilyen lelki problémából fakad. Mi sem bizonyítja ékesebben, mint az én esetem: bár már elég rég abbahagytam, a mai napig, ha (igazán) nagy stressz ér - pl államvizsga, szerelmi válság... - ismét nekiesek.

A műköröm és körömlakk és bármilyen trükk csak segít, de ha te nem határozod el, hogy abba akarod hagyni, nem is fogod, hiába minden külső próbálkozás.

Szóval elhatározásra fel! Remélem sikerül, mert fontos az ápolt kéz (még) a férfiaknak is :)

2009. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még egész kicsi koromban rágtam, és úgy szoktattak le róla, hogy van oylan körömlakk direkt körömrágósoknak:P amit ha megkóstolsz rossz íze van... kicsit rossz volt mikor ettem, és akkor is éreztem, nah de legalább leszoktam.

szerintem próbáld ki, egy próbát megér

2009. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!