Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tesztek azért, hogy...

Mit tesztek azért, hogy ápoltak legyetek? Milyen termékeket használtok? (40 éves nő).

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
31 éves nő. Én csak tusfürdőt, intim lemosót, arclemosót és néha, ha nem felejtem el, arckrémet használok (zsíros, pattanásos bőrre). Ezen kívül természetesen naponta mosok fogat, hetente kb. 2-3-szor mosok hajat, és igény szerint borotválkozok. Szóval semmi extra. Nem nagyon sminkelek, inkább csak megpróbálom eltüntetni a pattanásokat, amennyire lehetséges. Fontos még a szép köröm szerintem. Amit még megemlítenék, hogy mostanában eléggé parfümmániás lettem... Nem tudom, hogy pontosan milyen válaszra gondoltál, de én is kíváncsian várom a többiek válaszát is...
2009. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

22 éves egyetemista


Arc: sminklemosó, arcradír kb. hetente, sminkelem magam egy kis pirosítóval, és kiemelem a szemeimet is; ha száraz a bőröm, krémezem; szedem a szemöldökömet

Test: tusfürdő, testápoló, egy kis önbarnító, hónaljamra izzadásgátló; nyáron borotválom a lábamat, mert nem akarom megvárni, amíg megnő a szőr; a hónaljat és pillangót:) is borotválom

Körmök: lereszelem, körömerősítővel kifestem

Haj: sampon, balzsam, otthon elkészíthető hajpakolás

Szájápolás: naponta 2-3-szor fogat mosok, és mindig megmosom a nyelvemet is

2009. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt hiszem nem jól tettem fel a kérdést hisz ezek természetesen alap dolgok. A kérdés inkább az lenne, hogy mit tesztek azért, hogy kitünjetek az ápoltságotokkal? Vagy ez adottság? Van akinek olyan a haja, bőre???
2009. júl. 30. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok: én mindezeket teszem a "kitűnésért". Szépek, fehérek a fogaim, tiszta a bőröm. Az ápoltság valóban alap, éppen ezért azzal nem lehet kitűnni igazán, ellenben a hiányával annál inkább:)


Ha a "kitűnésre" gondolsz inkább, akkor én ezeket teszem: szőkére festem a hajam, jól áll a sötétkék szememhez. Hosszúak a szempilláim, ezért ha megyek valahova, kifestem őket. Mivel csak 160 cm vagyok és 45 kiló, ezért igyekszem nem előnytelen ruhákat felvenni; nekem inkább előnyös nyáron a rövidgatyó, és a miniszoknya, de a térdig és az alatt érőek nem.


Szerintem azzal lehet a leginkább kitűnni, ha ápolt valaki, emellett nőies, és összhangban van a lelke a testével: boldog és mosolyog. Erre mindenki felfigyel.

2009. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!