Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak nők akik mindig úgy...

Vannak nők akik mindig úgy néznek ki mint aki most lépett ki a divatújságból. Hogyan csinálják? Hogyan csináljátok? Tippek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
szerintem rengeteg idejük (és pénzük) van magukkal foglalkozni.ezt nem cinizmusból írom,félre ne értsetek. én is ápolt vagyok,de nem törekszem a túlzott tökéletességre,bármikor adódhat helyzet,amikor nem lehetek "toppon" és igencsak megijedhetne a környezetem :D mindenekelőtt a természetességet tartom fontosnak,hogy úgy ismerjen a környezetem,párom,amilyen vagyok. nagyon lohasztó látvány egy olyan nő,akit megszoktunk műkörömmel,sminkkel,tökéletes frizurával,öltözékkel,aztán egyszercsak meglátjuk véletlenül a valóságot ala nature :(
2009. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Hát én nem tudom... Én pl. nem nézek úgy ki mindig..most akkor igénytelen vagyok?:D

Mikor olvastam a kérdést, rögtön a Született feleségek jutott eszembe, azon belül is Gabrielle, mert ő aztán mindig toppon van..de hogy hogy? Hát azt nem bírom ép ésszel felfogni:D

Sajnálom, ha ezzel most bárkit is kiábrándítok, de mikor itthon döglök 2-3 napon keresztül és a házon kívül nem tartózkodom, csak az udvaron, akkor a villám fog még azzal is foglalkozni, hogy hogy nézek ki, mikor csak a szüleim látnak:D Most kövezzetek meg, nem tudom, más hogy van vele, de nekem olyankor kifejezetten jól esik, hogy nem kell megcsinálnom a hajam, stb...

Persze ha már együtt fogok élni valakivel, akkor nyilván nem fogok ennyire elkényelmesedni, mint itthon, szóval éppen ezért kiélvezem a még adandó alkalmakat az igénytelenségreXD

2009. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!