Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás XD Ki a...

Közvéleménykutatás XD Ki a leghelyesebb a One Directionből? (sokan írjatok)

Figyelt kérdés

olyanokat nem kérek,hogy b*zik meg ilyenek csak egy nevet. köszönöm :) azért itt van pár kép


Harry: [link]

[link]


Zayn: [link]

[link]


Liam: [link]

[link]


Niall: [link]

[link]


Louis: [link]

[link]


2012. aug. 24. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

ONE DIRECTIONER (asszem így írják)

imádom őket mert: jó a hangjuk, jól néznek ki, legtöbb tagjának komoly párkapcsolata van és nem lettek celebek


tehát:

1. Harry :)

olyan cuki feje van, állandóan hülyül, pozitív irányba tök nem normális, nagyon szeretem ő a kedvencem, nagyon aranyos

kedvenc videó: http://www.youtube.com/watch?v=o92aL2k37Bg

kedvenc kép: [link]

2 Liam és Louis

Liam:komyoly de ugyanakkor tud hülyülni is, összességébe jól néz ki ezért a második persze csak Harry után

Louis:holtversenybe Liammal, őt nem a kinézete hanem a természete miatt szeretem, annyira nem is tudom fájdalmas (pozitívan persze) de szerintem amit nem tudok megfogalmazni azt a videó teljesen jól prezentálja (behalok a humorán, nagyon nagy): http://www.youtube.com/watch?v=XqK8ftt4Ypw

3.Zayn Nail

ők holtversenyben a harmadikak, összességében ők is helyesek

Nail egy kicsit visszahúzódóbb, Zayn inkább a rosszfiú, persze a humorral náluk sincs probléma


kedvencem Harry+Louis összeállítás: http://www.youtube.com/watch?v=NBgLeyhQM04&feature=related


kedvenc számom More than this: http://www.youtube.com/watch?v=WP6H0MXFKeU


nagyjából ennyi :)

16/l (és egyáltalán nem langyik)

2012. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

KEDVES 3. VÁLASZOLÓ SZERETEM ŐKET ÉS TUDOM HOGY ÍRJÁK A NEVÜKET CSAK A DIRECTIONER-T NEM TUDTAM HOGY ÍRJÁK UGYANIS ÉN NEM OLYAN RAJONGÓ VAGYOK, MINT TE ÉS A 13 ÉVES BARÁTNŐID AKIK HA A TV-BE LÁTJÁTOK ŐKET MÁR ELSÍRJÁTOK MAGATOKAT


szeretem a zenéjüket, jól néznek ki, olvasok róluk cikkeket, nézek róluk videókat, DE nem vagyok fanatikus őrült rajongó aki hogyha mondjuk Harry eljönne mellettem az utcán letépném a ruháit miközbe ezt üvöltözöm: Vegyél feleségül!!!


attól függetlenül pedig mégiscsak helyesen írtam már először is és tudom hogy akik szeretik őket azok nevezik magukat directionernek ezért írtam le a válaszom elejére, tudom hogy a banda neve csak simán 1D amit Harry talált ki és ami miatt már bíróságon is voltak mert egy amerikai csapatnak is ez a neve és ők feljelentették őket


puszi

1D :)

2012. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szimpatizálok a kisfiús színezettel egy hímneműben, tehát a külsőségi alapadottságaikba nem kötnék bele, sokkal inkább zavar a magas szintű nyálfrekvencia, amit "zene" néven adnak el, valamint a túlságosan is divatorientált (ratyis) öltözetük. De mivel a kérdés a gyári "minőségükre" vonatkozott, bátorkodom megválaszolni:

1. Styles

2. Zayn

3. Niall

4. Louis

5. Liam

Remélem, kielégít.

2012. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Zayn és Liam <3 :)
2012. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a 2. válaszoló valakivel összekever :)
2012. aug. 24. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
na most ha én ide azt írom, hogy nekem egyik sem (pusztán a kérdésben megfogalmazott felhíváson felbuzdulva, mely szerint: "sokan írjatok"), akkor le leszek szavazva?
2012. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Utálom az one direction-t , imádom Harryt :)
2012. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

UTOLSÓ VÁLASZOLÓ ÉN MEG TÉGED IMÁDLAK HOGY A BANDA MIATT (akit nem szeretsz) NEM ITÉLED EL Harryt

sőt még szereted is :)

2012. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Liam és Zayn! *o*:)))
2012. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mikor megismertem őket, először Harry és Liam tetszett meg nagyon. Most viszont odavagyok Zayn-ért!!! Szerintem ő a leghelyesebb, utána Louis és Harry és a többiek...

Mindenki egyaránt helyes!!!:)

2012. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!