Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők nagy részének miért...

A nők nagy részének miért bőrkeményedéses a talpa? Miért nem szedik le?

Figyelt kérdés
Olyan igénytelenek.

2012. szept. 17. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát még a sarka? Ráadásul repedezett is:-)))
2012. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te mikor nézegeted más nők talpát? Egyáltalán mi közöd hozzá?

Az enyémen is van bőrkeményedés de hogy őszinte legyek nem érdekel, úgysem látja senki a cipőben.

2012. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom az idősebb nőknek, akiknek már a bőre sem olyan feszes és szárazabb is, elég macerás lehet, plusz magassarkútól is alakulhatnak ki bőrkeményedések.

Engem minden esetre zavarna, de teszek érte eleget, hogy puha legyen.

2012. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. már 14 évesen bőrkeményedéses volt a lábam.

2. nem mindig szedem le, mert naponta ezzel pepecselni... nem fér bele a napirendembe.

3. azért bőrkeményedéses a talpunk, mert a cipők nem tesznek jót a lábnak. Súlyt kell viselniük kemény felületnek ütközve, zárt helyen... így csak úgy tudja megóvni a láb magát az ütközésektől, ha növeszt egy plusz bevonatot.

2012. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ninvs rá idő, energia

nem zavar mert nem latszik

fajni fog ha leszedem a lussz reteget mert nem veletlenul no oda

2012. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha leszedem és puha lesz a talpam, akkor nagyon fáj a cipő. Próbáld ki!
2012. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Húúú. Én is annak éreztem magam nemrég. 2 gyermekem született, és a talpam volt az utolsó, amire időt szántam. Iszonyatosan nézett ki. Kemény lett, és szinte besárgult rajta az elhalt bőr. (jajj, még leírni is ciki. :) )

Úgy hoztam rendbe, hogy minden nap körömkefével ledörzsöltem az elhalt hámsejteket, heti 2x reszelgettem sarokreszelővel és habkővel. Minden este és reggel zsíros lábkrémmel kenem. Nem ment egyről a kettőre. 2-3 hónap kellett, mire újra szépek lettek a lábaim. És ami még nagyon fontos: otthon pihe-puha papucsban járok.

2012. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom miért kerítenek egyesek ekkora feneket ilyen dolgoknak. Szerintem nincs szexibb egy természetes nőnél, aki nem úgy néz ki mint egy kirakatbábu.

Én jobban kedvelem az olyan embereket akik a földön járnak és nem költenek vagyonokat felesleges dolgokra.

Nem várnám el senkitől hogy egy végig gürizett nap után a bőrkeményedéseit reszelgesse, vagy menjen pedikűröshöz ha szabadideje van. Szerintem igénytelenebb az aki csak a külsőségekkel törődik, belül meg egy nagy nulla.

24/F

2015. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!