Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy beképzelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy beképzelt bunkó tahó létemre nem találok senkit? Pedig úgy tudom, a lányok nagy részének beképzelt bunkó tahó kell.

2010. nov. 28. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lehet kicsit más képet látsz magadról mint ami vagy.
2010. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
"Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez. "
2010. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a beképzelt bunkó tahó pasik...

Ne legyen túl nyálas de ne is legyen nagyszájú, valahogy a kettő közöttiek a jók véleményem szerint!

2010. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Egy nőnek nem beképzelt, bunkó tahó kell, hanem egy olyan férfi, aki nincs állandóan a nyomában, nem túlzottan udvarias és tud a partnere nélkül élni.

Amikor férfiakat nézegetek az utcán, olyat keresek, aki igényes a külsejére (szép haj és bőr, nem elhanyagolt testalkat) jól öltözködik (nem, nem kell hogy extra márkás ruhákban járjon, csak legyen ízléses és divatos) és van önbizalma, kisugárzása. Amikor érzem, hogy a pasiból csak úgy sugárzik a határozottság, az a férfias erő.. Megbolondít és muszáj a közelébe férkőznöm. NÉs ehhez.. Nem kell tahónak lenned. :)

2010. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem nem kellene tahó soha... ne légy tahó.
2010. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem elég, ha tahó vagy, jól is kell kinézned, és persze a vastag pénztárca is előny.
2010. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
talán pont azért nem találsz, mert tahó vagy. ne légy az és menni fog.
2010. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a bunkóság a vonzó a nők számára. Az vonzza őket, ha férfiasan viselkedsz. Ebben persze benne van, hogy bunkó is lehetsz.

Kinézet is fontos és a pénz is hiába tagadják. Nem csak a r*bancoknak. Tudat alatt minden nő a kényelmet biztonságot is látja a pénzben. Emellet van, aki tudatosan arra megy.

Irányadónak 40% kinézet, 40% (férfias) stílus, 20% pénz.

Egyénenként lehetnek nagy eltérések, de irányadónak jó.

Nagy r*bancoknál a pénz akár 50% felett, normális csajoknál lehet csak 5-10%, de számít.

2010. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Pénz, pénz.


19 éves tanuló vagyok, középosztálybeli családból. Nem járok szakadt cuccokban, és el tudnám vinni a lányokat, moziba, vagy fagyizni, vagy valami, de nem tudnék venni csak úgy ajándékba egy 30 ezres gatyát, vagy elvinni Olaszországba nyaralni.


Mondjuk az utóbbiakat szerintem akkor sem tenném ha saját keresetem lenne, amiből esetleg kijönne. engem szeressen, ne pedig csak a kocsiért, a szoláriumbérletért és az utazásokért szopjon engem.

2010. nov. 28. 16:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez amolyan Murohy törvény. Aki tahó olyan lányokat fog ki akik nem bírják a tahókat. Aki nem az az meg olyan lányokat fog ki akik a tahókat bírják:)
2010. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!