Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külsőleg teljesen különbözőek...

Külsőleg teljesen különbözőek vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, nagyon tetszik, de ami fontosabb, hogy belülről nagyon hasonlít rám. A gondolkodása, az értékrendje, a lelke. Viszont külsőleg nagyon eltérőek vagyunk sajnos. Ő alacsonyabb nálam, sokkal vékonyabb is. Ez biztosan zavarná őt, igaz? Rendes velem, de szerintem emiatt nem is úgy tekint rám, mint egy olyan lányra, aki bejönne neki. Mit csináljak? Ábrándozzak róla tovább, vagy verjem ki a fejemből? Vagy vannak fiúk, akiknek ez a különbözőség nem annyira fontos szerintetek?
2012. szept. 19. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
én máj jártam tőlem sokkal alacsonyabbal és most egy sokkal vékonyabbal (nem vagyok dagadt pont normális csak ő nagyon vékony :D ) de szerintem nem baj .
2012. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Érd el, hogy fülig beléd essen, és nem fogja zavarni. Ha meg emiatt nem akar esélyt adni, akkor meg sem érdemli.
2012. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!