Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit teszel annak érdekében,...

Mit teszel annak érdekében, hogy kicsit színesebb, érdekesebb légy külsőleg?

Figyelt kérdés

... hogy vonzd a tekinteteket.

Kicsi változást szeretnék a külsőmbe vinni, de nem akarok olyan drasztikus változásokat.Tipp? Előre is köszi :)


2012. ápr. 10. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem alapból sok a színes ruhám, de ha Te nem így akarod, akkor hordj sálakat/kendőket (most még belefér), karkötőket, akár a vastagabb fajtákat, a hajadba ha teszel hajgumit/pántot/ráfot/csatot, akármit, az is feldobja az embert, ha színes :D Ha nem akarsz új cuccokra költeni, akkor táskádra mondjuk rakj ilyen színes kis díszeket, kitűzőket, amiket veszel, de sztem jobbak azok, amiket maga csinál az ember.:) Nekem mondjuk az is nagyon tetszik, hogyha kiveszed a ciőpfűzőt és raksz bele valami színeset.


De egy szép cipő, kiegészítő bármikor érdekessé tud tenni, meg persze maga az egyéniséget, meg hogy hogyan hordod ezeket:)

2012. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szemöldökömet szoktam kiemelni. Sűrű szemöldököm van, de néhol viszont hiányos, és szemöldökceruzával meg szoktam erősíteni picit, alig lehet észrevenni, hogy smink van a háttérben. Felső szemhélyamon halványan feketével, vagy barnával kihúzom, és a szempilláim végét szempillaspirállal megemelem.

Ha vonzani akarod a tekinteteket, légy természetes. Ettől még fel lehet vinni, apró kis sminket. Sajnos a mai világban nagyon eltűnt a természetesség, így már azokra figyelnek fel, akik a sminket mellőzik. Légy szolíd és elegáns a ruháiddal. Én nagyon letisztult dolgokat szoktam hordani, Sehol egy minta.

Nem tudom hány éves vagy, ha megmondanád, kicsit személyre szabottabban lehetne tanácsot adni, esetleg, még hogy hordod a hajad stb. :)

2012. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
en a jarasommal tunok ki a tomegbol. Szep tartasom van,kihuzom magam,es kicsit igy tancolva jarok:D vicces,de nagyon elegans (nem csak szerintem),es az embereknek mindig feltunok:)
2012. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
marmint nem a jarasom vicces,hanem maga a kifejezes,h 'tancolva' jarok:D elozo
2012. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Direkt, tudatosan, erőltetve semmit.Tehát nem festem be a hajam lilára csak azért, hogy a buszon feltűnjek, nem veszek fel 15 ékszert egyszerre, csak azért, hogy feltűnjön, milyen sok, és nem veszek fel csak azért extra mini ruhát, hogy nézzenek.

Van egy stílusom, mind öltözködésben, mind sminkben-hajban, amit nem tudatosan vettem fel, hanem belülről jött, hogy ez vagyok én, így érzem jól magam, így vagyok magabiztos.A stílusom alapján választok mindent magamnak(ez persze már tudatosság) és visszahallottam már ismerősöktől, hogy "képzeld, egyik haverom látott az utcán, azt mondta nagyon jó a stílusod".

Azt gondolom, az vonzza a tekinteteket, az tűnhet ki a tömegből, akinek belülről áradó, egyedi, hozzá illő stílusa van.Meg lehet ismerni azt, hogy ki az, aki egyedi, és ki az, aki utánoz, akinek nincs érzéke a dolgokhoz, mint pl. öltözködés, smink stb.

Nem bántásból mondom, de a kérdés alapján Neked (még) nincs egyedi stílusod, nem tudod mi az, ami Téged meghatároz, amivel több lehetsz, ugyanis mást kérdezel arról, hogy mit csinálj a külsőddel.Majd jönni fog magától, lehet még túl fiatal vagy.

2012. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mosolygok :)
2012. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is igyekszem minél kevesebb színt hordani:D Általában tiszta feketében vagyok, max. a felsőm szokott néha színes lenni. De akkor annál több fekete kiegészítőt hordok. Szoktam felvenni ilyen kis mellény izéket [link] amiket lehet lazán kigombolva is viselni. Általában egy nyakláncot hordok valami feltűnőbb medállal, és sok izét tekerek a kezemre(színes zsinórok, szalagok). Szóval úgy van egy punk rocker stílusom, csak azért emellett igyekszem nőies is lenni és nem utasítom el elvből a divatot a legtöbb ilyen lázadó figurával ellentétben.
2012. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem célom, hogy vonzzam a tekinteteket. Sokat mosolygok, ilyenkor az emberek is kedvesebbek lesznek velem. Egyenes a tartásom, a járásom is könnyed, anya egyszer úgy fogalmazott, hogy nem is járok, hanem vonulok:)

Szeretem a visszafogott ékszereket, ezekkel feldobom a szettem, de mégsem túl harsány. Pl. egy antik hatású nyaklánc vagy fülbevaló. Az öltözködésemben sem szeretem túlzottan a harsány színeket, így neonsárga nadrág biztos nem lesz rajtam, viszont igyekszem a ruháimat szépen, stílusosan összeváltogatni, ami szerintem általában sikerül.

A hajammal is eleget bíbelődök, van, hogy vasalom vagy göndörítem, befogom, kontyot csinálok, van többféle hajpántom... Szeretem, ha változatos a megjelenésem.

Sminkelni is nagyon szeretek, de nem esem túlzásba.

2012. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

haj: festem, de teljesen természetesnek hat, olyan középbarna kis aranyfénnyel


smink: a szemöldököm én is kihangsúlyozom, szerencsére elég szép íve van, általában feketére festem, de néha csak épphogy egy kis színt adok neki

a szemem mostanában elég erősen festem, lila szemhéjpúder, tök imádom, még csak most vettem, de akarok egy kéket is:)


ruha: szinte csak világosszürke, fekete és fehér cuccaim vannak, 1 - 2 lila, ezeket jól lehet kombinálni

cipőm van egy bokacsizma, azt most nem használom, elegánsabb darab

2 tornacipőm van, egyik szürke, másik fekete oldalán szegecsekkel


körömlakk: szerintem ez is hozzátartozik egy stílushoz, olyan, mint a kiegészítők

kék, szürke, ezüst, fekete aranycsillámokkal, nude, fekete repedezős


ékszerek: van egy kereszt dupla gyűrűm, 3 fém karkötőm, kereszt alakú, apró, köves fülbevaló


ha nem akarsz drasztikus dolgokat akkor sminkben változtass, 1 - 2 feltűnőbb ékszer, max egy kicsivel világosabb/sötétebb hajszín

ameddig nem találod meg a stílusod ne nagyon vásárolj össze mindent, inkább nézegess neten képeket, vegyél magazinokat, nézz videoklipeket, a zene eléggé meghatároz mindent

2012. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Nagyon érdekes volt őket elolvasni. :) 16 éves vagyok mégsem érzem annyira kifejlettnek a stílusomat. Zenéből is minden féle fajtát hallgatok. Általában jobban érzem magam tornacipőben, de olykor szeretek kicsit csinosabb lenni( igaz nem nagyon van csini ruhám ). A középhosszú hajamat mostanában nem nagyon vasalom, mert elég töredezett, ráadásul legutóbb a fodrász is szépen elrontotta, ezért az utóbbi időben inkább egyszerűen felkötve hordtam, ami nem túl érdekes. Mint írtam inkább tornacipőt szeretek viselni világos farmerral ( bár a sötét jobban állna mert optikailag karcsúsít ), atléta, bőrdzseki, van két aranykarkötőm amit sosem veszek le és a gyűrűkkel is így vagyok. A másik kezemre általában órát szoktam tenni, a nyakamba pedig egyszerű fekete nyakláncot 3 külömböző medállal, amit variálni szoktam. Én úgy érzem, hogy ez az én stílusom mégis olyan szürke.
2012. ápr. 11. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!