Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és túl kicsik...

15 éves vagyok, és túl kicsik a melleim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A korombeli lányoknak már jóval nagyobb, mint nekem, attól félek h nem fog változni:S
2008. máj. 16. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nőhetnek, egyik osztálytársamnak ebben a korban alig volt valami. Aztán mikor pár év múlva megint láttam, igen szép méretesre nőttek, alig hittem a szememnek.
2008. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nőnek. Lehet, hogy te később érő típus vagy. Nekem is volt egy osztálytársam, akinek még el sem kezdett nőni a melle, mikor nekünk már elég nagy volt. Nyugi, még van ideje nőni!
2008. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom!

Mindenkinek máskép nő. Addig is erősítsd a mellizmaidat: az kiemeli kicsit.

Aztán, 3 év múlva majd jössz egy ilyen kérdéssel, hogy "Túl nagyok a melleim! Az összes srác hanyatt-homlok menekül, ha meglát. Aki marad, az meg azt mondja: <múúúúú>" :-)

2008. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Semmit!

Én például a kismellű lányokat szeretem. :)

2008. máj. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát lehethogy vannak olyan emberek, akik a kismellű lányokat szeretik, csak nem elég ha a fiúnak tetszek, magamnak is tetszeni akarok, és remélem pár év múlva nem lesz baj!:(
2008. máj. 17. 10:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nem vagy egyedül...én most leszek 15 és nekem is nagyon kicsik...sokat stresszelek emiatt mert az osztálytársaimnak jóval nagyobb van és úgy érzem mintha le lennék maradva.:S:S:S
2008. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dettó!! Én is ugyanígy érzek! Azért is vagyok ezen az oldalon...h adjanak nekem tancsáot, vagy bíztatást, h majd más lesz;)
2008. máj. 18. 13:19
 8/13 anonim válasza:

Szia!

Biztosan meg fog nőni a melled előbb utőbb. Addig is

próbáld ki ezt a módszert. (nem 100% hogy hat)


Chlikung mellmasszázs:

1. Ülj a sarkadra, úgy, hogy a jobb lábad sarka a hüvelynyílásodhoz nyomódjon, és egyenletes nyomást fejtsen ki.

2. Dörzsöld össze a tenyered, hogy felmelegedjen. Ha meleg a kezed, helyezd őket a melleidre, és érezd ahogy a melegség a bőrödbe sugárzik.

3. Lassan kezdj el körözni a jobb kezeddel jobb melled körül, a bal kezeddel pedig a bal körül. Mindig a gyomor feletti résztől kiindulva, felfelé, belülről kifelé.

4. Körkörös, lassú, de erőteljes mozgás legyen, a mellbimbóidat kihagyva.

5. 72-szer körözz!

6. Maradj ülő helyzetben, de cseréld meg a lábaidat úgy, hogy most a bal lábad sarka nyomódjon a hüvelynyílásodhoz.

7. Ismételd meg a 2. pontot.

8. Lassan kezdj el körözni a kezeddel mindig a szegycsonttól kiindulva, lefelé, kívülről befelé.

9. Szintén 72-szer maszírozz körkörösen mindkét kezeddel a mellbimbódat kikerülve.


A masszázst naponta kétszer (reggel és este) kell alkalmazni.


Örülök ha segíthettem:)

2008. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Anyukádnak mekkora? Kb. olyasmira számíts, esetleg nagymamádat, apukád lánytestvéreit stb vizsgáld meg:) Valószínűleg tőlük örökölhetted a méretét.
2008. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát amit itt pontokba szettél, majd kipróbálom és nagyon köszönöm ha segít, ha nem! Anyukámé pedig nem nagy, de apum anyukájának elég nagy:) Inkább ráhasonlítanék, mint anyumra, vagy az ő anyukájára:S
2008. máj. 20. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!