Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az összeállítás jó lenne?

Ez az összeállítás jó lenne?

Figyelt kérdés

Jó lenne ez a ruha meg cipő,egy iskolai bálba(ami igazából buli),meg a barátnőm szülinapi bulijába?:)


ruha: [link]


Természetesen nem ilyen lesz a színe,de fazonra ilyesmiben gondolkodtam. :)


cipő: vagy ez: [link]


vagy ez: :) [link]


Ha nem tetszik légyszi linkeljetek Ti!!:)


16/Ll


2012. szept. 21. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen az alakod és nem ilyen színes lesz a ruha az jó. a cipő is tetszik :D
2012. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze..nem ilyen lesz.. :) Az alakom hasonló. Majd teszek fel képet,ha megvettem mindkettőt!!:)
2012. szept. 21. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még ráérsz az ilyen magassarkúval meg ruhával is.Jah igen és ne felejtsd el hogy ősz van.De amúgy igen az összeállítás jó,de nem a te korosztályodnak való,bár cicanacival is fel lehet venni ami a korosztályodnak is megfelel és nem utolsó sorban nem fogsz szét fagyni.Nem az a lényeg mennyit mutatsz magadból!!


21/N

2012. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jó és inkb a második cipő legyen .
2012. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Másodiknak nagyon is igaza van.Várhatsz még az ilyen összeállításokkal legalább 1,2 évet.Ez túl kihívó.
2012. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

17:46-os vagyok

inkább ilyet esetleg mehet egy csinibb felsővel ami akár többet mutat olyan is és a második cipő

2012. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!